Skocz do zawartości
Forum

Blokada psychiczna a poród


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niewiem czy pasuje tutaj ten temat ale nie daje mi on spokoju. 5 miesięcy temu urodziłam dziecko tzn miałam cc. Byłam już po terminie i mój lekarz prowadzący stwierdził że położy mnie do szpitala miałam wywoływany poród , zakładany balonik kroplowka z oksytocyną ale nic nie zadziałało.. próbowali przebić wody lecz wszystko było tak wysoko ze nie dali rady... moje pytanie czy mogło być tak że to ja się tak zablokowałam ze nic na mnie nie działało? Miałam świadomość bólu ze to duży wysiłek mimo wszystko bardzo chciałam urodzic naturalnie czuje się teraz nie do końca spełniona. Czy moja psychika jednak myślała inaczej i ze to strach nie pozwolił mi urodzić? Bardzo proszę o odpowiedzi

Odnośnik do komentarza

Psychika jest bardzo ważna przy nastawieniu na rodzaj porodu (sn, cc), ale u ciebie nawarstwiło się kilka rzeczy i nie psychika miała tu znaczenie.
Spełniamy się nie przez rodzaj porodu i nigdy w ten sposób nie myśl, tylko przez sam fakt bycia mamą :). Głowa do góry, nie ważne jak się rodzi czy karmi, ważne by dziecko kochać :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...