Kącik dla mam

Jakie studia są godne polecenia w Poznaniu?

gosia12

gosia12

Witam mamusie. Moja córa w tym roku będzie wybierać studia. Jakiś kierunek informatyczny sobie upatrzyła tylko waha się co do samej uczelni. Macie może jakieś doświadczenia albo jesteście w stanie jakoś doradzić? Pozdrawiam :)

65193 gosia12 Kobieta, 29 lat, Białystok

Odpowiedzi znajdują się poniżej

oewsb

oewsb

Witam,
Zachęcam do rozważenia wyboru Wyższych Szkół Bankowych i zapoznania się z kierunkami i specjalnościami, jakie oferujemy. Studia u nas można podjąć w trybie stacjonarnym oraz niestacjonarnym. Dodatkowo zapisując się do 16 lipca czesne wyniesie mniej aż o 600 zł, oraz nie poniesie Pani żadnej opłaty wpisowej.

Pozdrawiam,
Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB II stopnia

60433 oewsb Mężczyzna, 34 lata, Warszawa
~deli1987

~deli1987

Zachęcam do zapoznania się z ofertą studiów, jakie oferuje Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum, kadra praktyków, zajęcia studyjne, Uczelnia przyjazna studentom, szeroki wybór kierunków oraz specjalności.
Oferowane przez nas kierunki:
- Informatyka,
- Bezpieczeństwo Wewnętrzne,
- Pedagogika
- Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna
- Kosmetologia* - (kierunek w przygotowaniu)
- Dietetyka* - (kierunek w przygotowaniu)
Gorąco polecam! i zachęcam do odwiedzin strony internetowej: https://www.cb.szczecin.pl

oewsb

oewsb

~kapec
Do kiedy w ogóle można aplikowac na WSB?

Witam,
rekrutacja trwa do 16 października. W razie pytań jestem do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

~Ajkania

~Ajkania

Do października można się zapisywać, ale rozumiem, że promocja wpisowego już nie obowiązuje po 16, tak?

~alk

~alk

jeżeli o profilu informatycznym to WSB ma w swojej ofercie te kierunki ja co prawda uczęszczam na WSB ale mogę polecić te studia z uwagi na bardzo dobra kadrę wykładowczą.

~okimorish

~okimorish

A wiadomo czy przewidywane są jakieś promocje na studia WSB II stopnia? Mam tutaj na myśli jakieś ulgi na czesne.

oewsb

oewsb

~Ajkania
Do października można się zapisywać, ale rozumiem, że promocja wpisowego już nie obowiązuje po 16, tak?

Witam,
Ajkania, promocja została przedłużona, tym razem zapisując się do 12.08. możesz liczyć na zniżkę w wysokości 300 zł oraz brak opłaty wpisowej.
Pozdrawiam,
Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB II Stopnia

oewsb

oewsb

~okimorish
A wiadomo czy przewidywane są jakieś promocje na studia WSB II stopnia? Mam tutaj na myśli jakieś ulgi na czesne.

Witam,
okimorish, obecna promocja trwa do 12.08. możesz liczyć na zniżkę w czesnym w wysokości 300 zł oraz brak opłaty wpisowej.
Pozdrawiam,
Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB II Stopnia

~Nolka

~Nolka

Dzień dobry. Planuję zapisać się na WSB na studia drugiego stopnia, ale zastanawiam się jeszcze, czy na ten sezon akademicki, czy lepiej na kolejny poczekać. Są jeszcze miejsca?