Skocz do zawartości
Forum

Sucha skóra


Gość Zuaannna

Rekomendowane odpowiedzi

Mam podobnie z balsamami i żelami marketowymi, że nie nawilżają a wręcz przeciwnie ijeszcze podrażniają skórę. Od dawna już do mycia i do smarowania używam emolientów. Są dla osób z bardzo wrażliwą skórą, przesuszoną i dla alergików. Ja używam dexerylu i do smarowania ciała a jak mam bardzo podrażnioną skórę na buzi, to też do zmywania makijażu (no i jest tani:)

Odnośnik do komentarza
Gość Mirabelka

Mialam ten sam problem, hormony szalaly a skóra zszarzala, wyschla i byla nieprzyjemna. Mozliwosci masz duzo o ile to oczywiscie nie jakies AZS czy cos w tym stylu. Nie wiem jak z alergiami bo sama nie mam z tym problemu ale na notino kupisz teraz w promocji z biothermy balsam taki z pompka typowo do suchej skóry i on jest rewelacyjny 

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka

dużo wody żeby nawilżyć skórę od wewnątrz. dobra pielęgnacja, czyli zero mydła i zapachowych żeli pod prysznic. najlepiej zacząć bardziej naturalną pielęgnację. polecam krem do mycia i smarowania dexeryl. fajne naturalne produkty, które dobrze nawilżają i niwelują poczucie napięcia, suchości i co najważniejsze swędzenia. różnica po stosotwaniu takiego zestawu a drogeryjnych kosmetyków jest szybko zauważalna i już nie wrócę do sztucznych produktów. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

dziewczyny stosowałyśce kiedyś suplementy na skórę?? Od paru dni biorę olej z wiesiołka Estrovita skin, oprócz tego wiesiołka ma też olej lniany, z czarnejj porzeczki i ogórecznika, nie ma konserwantów, barwników, cukru

Odnośnik do komentarza

najlepiej zastosować dodatkowo nawilżacz powietrza w domu..na pewno w jakimś stopniu pomoże. ale musi być regularnie nawilżane powietrze. A do tego duzo wietrzyć..podstawa..okna na oścież dwa razy dziennie. Wiem że komary niedługo, a nawet już atakują, ale ja mam w oknach i na balkonie moskitiery https://www.prestigeostaszewska.pl/24-moskitiery  (tu zamawiałam)i to zbawienne rozwiązanie. Inwestycja warta rozpatrzenia.

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze- duuuzo pić. Po drugie - ja stosuje na suchą skore arabski olejek Busajna

Nawilża, odżywia i ujędrnia skóre nawet najbardziej wysuszoną ( nawet na łokciach czy piętach jak aż pęka)

To taka naturalna bo same wyciągi z roślin - bomba witaminowa dla skóry, same dobre rzeczy, do tego ujędrnia i stymuluje do produkcji kolagenu wiec skóra się polepsza coraz bardziej w miare stosowania

ma też inne właściwosci np na zwisający i zwiotczały brzuszek po ciazy czy rozstępy - ale kto chce to doczyta

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...