Kącik dla mam

Sucha skóra

~Zuaannna

~Zuaannna

Hej, tym razem to ja mam problem a nie mój synek. Od zawsze miałam problem z suchą skórą, ale po ciąży jest jeszcze gorzej, do tego wiele balsamów mnie uczula, macie coś godnego polecenia?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

czekoladowa23

czekoladowa23

Może aloes? Wiem, że wiele osób uczula, ale wielu też przynosi niesamowitą ulgę :P warto spróbować, szczególnie że teraz jest od groma różnych rzeczy z aloesem. I nakładaj olejek na twarz! Krem i potem olejek, bo to zamknie dobrze całą pielęgnacje. Ja polecam z pestek moreli lub awokado :)

63845 czekoladowa23 Kobieta, 29 lat, Katowice
Dziubala

Dziubala

Zuaannna, warto sprawdzić u dermatologa/alergologa, gdzie leży przyczyna suchej skóry. Na pewno zaleci coś odpowiedniego.

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
Antossia

Antossia

Mam podobnie z balsamami i żelami marketowymi, że nie nawilżają a wręcz przeciwnie ijeszcze podrażniają skórę. Od dawna już do mycia i do smarowania używam emolientów. Są dla osób z bardzo wrażliwą skórą, przesuszoną i dla alergików. Ja używam dexerylu i do smarowania ciała a jak mam bardzo podrażnioną skórę na buzi, to też do zmywania makijażu (no i jest tani:)

50922 antossia Kobieta, 26 lat, WARSZAWA
~Mantka

~Mantka

też znam ten krem i też mnie dopadł taki problem całkiem niedawno - właśnie po ciąży, czytałam, że to spotyka wiele kobiet ... krem daje uczucie ulgi i skóra jest o wiele lepiej nawilżona

wiolkakk

wiolkakk

Też mam problematyczną cerę, dlatego skończyłam z kremami, które można kupić w popularnych drogeriach i przerzuciłam się na kremy naturalne bez konserwantów - sprawdź tę ofertę bo ja uwielbiam kosmetyki tej marki. Wszystko jest produkowane ze skłaników dostępnych w Polsce.

58076 wiolkakk Kobieta, 31 lat, Bytom
Welurka

Welurka

Poza wszelkimi kosmetykami polecam PIJ dużo wody! Kiedyś cierpiałam na to samo, a odkąd piję min. 1/5 litry wody dziennie problem sam zniknął.

65913 welurka Kobieta, 27 lat, Sopot
miaucza

miaucza

dużo wody, toniki albo hydrolaty po myciu twarzy i później jeszcze krem silnie nawilżający :)

66008 miaucza Kobieta, 28 lat, Szczecinek
~Martynka89

~Martynka89

Duża ilość wody na pewno poprawia kondycję skóry, u mojej suchej sprawdzają się też kosmetyki Enilome, kupione na doz, super nawilżają, dobry skład i cena.