Skocz do zawartości
Forum

Wyprawka dla Maluszka


Rekomendowane odpowiedzi

doradzę Ci, że oprócz wyprawki dla malucha, to także zadbaj o siebie, czyli może kup sobie bieliznę do karmienia, kosmetyki dla karmiących mam, laktator i może środki na laktację, jakby pojawiły się problemy... a masz już coś skompletowane??

Odnośnik do komentarza
Gość misiomisio

jakbym czytała o swojej wyprawce:)oczywiście, głównie to były akcesoria dla malucha, ale też pamiętałam o siebie - czyli także kupiłam sobie dobrej jakości laktator, prolaktan, butelki, smoczki i itd. I jak pojawiły się problemy z laktacją, to miałam wszystko na wyciągnięcie ręki:)

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim umiar. Są w internecie listy produktów, które mama powinna mieć ze sobą. Ofert typu pizamy-do-karmienia w internecie jest całkiem sporo. Druga część wspomnianej listy to produkty dla dziecka. Tu również polecam internet. Trzecia część to dokumenty. Pamiętajcie, że w szpitalu będziecie kilka dni. Zabierajcie tylko najpotrzebniejsze rzeczy. Zawsze mąż dowiezie.

Odnośnik do komentarza
Gość jatojato

i kupiłam moją pierwszą poduszkę do karmienia:)do końca ciąży zostało mi jeszcze 2 tygodnie, ale wciąż jestem na początku moich przygotowań.... jak sądzicie, czy teraz warto kupować laktator, czy też może zaczekać do porodu?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...