Skocz do zawartości
Forum

Sukienka na chrzciny


Genowi

Rekomendowane odpowiedzi

Moja chrześniaczka ma swoje pierwsze urodziny niedługo, a jej rodzice wyprawiają spore przyjęcie dla całej rodziny. W takim gronie i to w restauracji powinnam mieć na sobie coś ładnego. Widziałam w internecie mnóstwo ładnych sukienek, ale trudno zdecydować mi się na fason i kolory. Może powinnam sugerować obecnymi trendami? Jak byście się same ubrały na taką uroczystość? Mnie zależy właśnie na sukience i czekam na wasze sugestie.

Odnośnik do komentarza

Jest wiele ładnych sukienek w internetowych butikach i na pewno znajdziesz coś w nich dla siebie. Gdybym sama miała się wybierać na taką uroczystość, to włożyłabym jakąś koronkową i rozkloszowaną sukienkę. Takie są teraz modne, więc byłabyś bardzo trendy na przyjęciu. Jeśli chodzi o kolor to z pewnością jakiś jasny odcień. Wybierając sukienkę, trzeba pamiętać o tym, aby współgrała z sylwetką i przede wszystkim, żeby doskonale się w niej czuć.

Odnośnik do komentarza

Najnowsze trendy warto znać z dużym wyprzedzeniem tak, aby systematycznie przygotowywać garderobę na kolejny sezon. Dlatego ciężko wybrać sukienke na chrzciny jeśli nie wiemy co jest obecnie na topie. Może sukienka żakietowa będzie najlepsza ? Wygląda jak długa marynarka, jest seksowna i elegancka. Bardzo podobają mi się wszelakie sukienki z węzłem, fajnie podkreślają talie a w ogólnym rozrachunku leżą cudniee! Mam jedną taką i jest moją ulubioną kiecką w całej szafie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...