Kącik dla mam

Sukienka na chrzciny

Genowi

Genowi

Moja chrześniaczka ma swoje pierwsze urodziny niedługo, a jej rodzice wyprawiają spore przyjęcie dla całej rodziny. W takim gronie i to w restauracji powinnam mieć na sobie coś ładnego. Widziałam w internecie mnóstwo ładnych sukienek, ale trudno zdecydować mi się na fason i kolory. Może powinnam sugerować obecnymi trendami? Jak byście się same ubrały na taką uroczystość? Mnie zależy właśnie na sukience i czekam na wasze sugestie.

60577 genowi Kobieta, 47 lat, Gdańsk

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Dziubala

Dziubala

Genowi, ciężko doradzić, bo nie wiemy w czym się dobrze czujesz, jaki lubisz styl, jakie są u was zwyczaje do co ubrania itd.
Pokaż jakie sukienki wybrałaś, wtedy będzie łatwiej podpowiedzieć :)

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
Kiruna

Kiruna

Jest wiele ładnych sukienek w internetowych butikach i na pewno znajdziesz coś w nich dla siebie. Gdybym sama miała się wybierać na taką uroczystość, to włożyłabym jakąś koronkową i rozkloszowaną sukienkę. Takie są teraz modne, więc byłabyś bardzo trendy na przyjęciu. Jeśli chodzi o kolor to z pewnością jakiś jasny odcień. Wybierając sukienkę, trzeba pamiętać o tym, aby współgrała z sylwetką i przede wszystkim, żeby doskonale się w niej czuć.

63788 kiruna Kobieta, 47 lat, Gdańsk
Nela33

Nela33

Trendy nie są takie ważne. Powinnaś wybrać sukienkę, w której będziesz się przede wszystkim dobrze czuła. Jeśli masz jakieś kompleksy, to znajdź taki fason, który zakryje twoje niedoskonałości. Np. sukienki w kształcie litery A świetnie sprawdzają się u nieco krąglejszych pań ;)

60296 nela33 Kobieta, 50 lat, Katowice