Kącik dla mam

Pasy smart kid belt

~Kamilaka

~Kamilaka

Co sądzicie o pasach smart kid belt? Czy w przypadku starszych dzieci się sprawdzą? Są tu jacyś rodzice, którzy zdecydowali się na takie rozwiązanie? Ponoć pasy są bezpieczne, wiele czytałam na ich temat na forach, co uważacie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~dominica56

~dominica56

Mają homologację, także na pewno pasy są bezpieczne. Zauważyłam, że coraz więcej rodziców decyduje się na takie rozwiązanie, praktyczny wynalazek i koszty nieduże.

~grażyna89

~grażyna89

Lepiej kupić pasy skb, niż poddupnik, takie jest moje zdanie. Jak dziecko jest już starsze, to wydaje mi się, że jak najbardziej warto zdecydować się na takie rozwiązanie. Opcjaa bardzo praktyczna i niedroga.

~mariolael

~mariolael

U nas też pasy się sprawdzają, nie mam nic do zarzucenia, wynalazek niezwykle prosty, ale jakże funkcjonalny. Bezpieczeństwo podczas podróży jest większe, zresztą pasy przeszły testy zderzeniowe, można obejrzeć w sieci.

~izakowalska2

~izakowalska2

Lepiej kupić adapter o wyregulować pasy samochodowe, niż wozić dziecko na poddupniku. mam skb wożę dzieciaki tak przypięte, moim znajomi też korzystają z tych pasów.

~marta pasek7

~marta pasek7

[quote="~izakowalska2"]Lepiej kupić adapter o wyregulować pasy samochodowe, niż wozić dziecko na poddupniku. mam skb wożę dzieciaki tak przypięte, moim znajomi też korzystają z tych pasów.[/quot

Właśnie podkładki to najgorszy wynalazek, lepiej już przypiąć dziecko pasami regulowanymi takim adapterem, jestem jak najbardziej za.

~klepsydra08

~klepsydra08

nie rozumiem jak mozna uzywac tych podkladek, one sa mega niebezpieczne ! pasy sa w porzadku, maja certyfikaty, testy zderzeniowe no i wszelkie pozwolenia

muffinka

muffinka

my mamy w drugim aucie, uwazam, ze super opcja, tym bardziej ze testy maja, homologacje rowniez, my korzystamy

61025 muffinka Kobieta, 27 lat, Łuków
~agnieszkakraszewska

~agnieszkakraszewska

Różnie piszą w internecie o tych pasach. Przed zakupem postanowiłam zgłębić temat, poczytałam trochę na temat firmy, która oferuje ten adapter i okazało się, że to polska produkcja :) nie wiedziałam. Pasy nie zastąpią fotelika to jest pewne, ale jeżeli dziecko jest już duże, to myślę, że spokojnie i stresu można je przypinać takimi pasami. Mam smart kid belt.