Kącik dla mam

Biustonosz do karmienia - jaki polecacie?

~mamulaa

~mamulaa

Kilka tygodni temu urodziłam i stwierdziłam, że przy karmieniu piersią, to najlepiej sprawdzą się biustonosze do karmienia:/ mam już dość tych zwykłych biustonoszy i szukam jakiegoś dobrego modelu... co możecie mi polecić? jakie biustonosze do karmienia najczęściej wybieracie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Dziubala

Dziubala

Do karmienia staniki najlepiej to takie z odpinanymi miseczkami :). Chyba w każdym sklepie z biustonoszami można kupić. Musi leżeć idealnie, żeby piersi ładnie wyglądały.

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
Dziubala

Dziubala

Musisz sama zdecydować czy chcesz z fiszbinami czy nie. Fiszbiny dobrze osadzone w dobrze dopasowanym staniku nie uciskają. Stanik obowiązkowo przymierz, żebyś widziała czy dobrze leży. Źle dobrany zemści się po okresie karmienia. Ja czasem przymierzam 10 i żadnego nie mogę kupić, bo każdy coś ma nie tak :/

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
~znamsienatym

~znamsienatym

Racja, przed zakupem warto przymierzyć biustonosz do karmienia:)kiedyś kupiłam w ciemno, bo wyglądał cudownie, a okazało się, że nie ten model, rozmiar i itd. A powiedz mi, jak często karmisz piersią?

~pieknydzien

~pieknydzien

Wiem ze swojego doświadczenia, że jak często się karmi piersią, to wart wybrać biustonosz na zakładkę - nie przeszkadza, jak to jest w przypadku guziczków. Ale niestety, teraz zaczęły mi się problemy z laktacją, więc nie wiem, kiedy zacznę korzystać z tych biustonoszy:(

daria.dar

daria.dar

dziewczyny a miałyście okazję korzystać z produktów mamy ginekolog? Wszystko wydaje się bardzo dobre i przemyślane, a przede wszytkim cenowo dostępne. Jestem ciekawa waszych doświadczeń i przemyśleń

62995 daria-dar Kobieta, 31 lat, Warszawa
~znamsienatym

~znamsienatym

pieknydzien i jak tam z Twoją laktacją? udało się pokonać problemy?

~pieknydzien

~pieknydzien

znamsienatym próbuję różnymi sposobami, ale jakoś nie wychodzi..... a może znasz jakiś sprawdzony sposób? bo mi aż ręce już opadają:(

~znamsienatym

~znamsienatym

pieknydzien moja położna kiedyś mi doradziła, abym zaczęła brać dobre środki na laktację, zawierające słód jęczmienny. Niektóre mamy polecają piwa bezalkoholowe ze względu na słód, ale dla mnie to już przesada:/wybierz się do apteki, na pewno znajdziesz tam dobre saszetki na laktację:)

~pieknydzien

~pieknydzien

zbansienatym dziękuję za poradę:)byłam w aptece i masz rację jest dużo tych środków..... ale farmaceutka poleciła mi ten prolaktan i cóż, też jest tani, więc zobaczymy......