Kącik dla mam

Biustonosz do karmienia - jaki polecacie?

~mamulaa

~mamulaa

Kilka tygodni temu urodziłam i stwierdziłam, że przy karmieniu piersią, to najlepiej sprawdzą się biustonosze do karmienia:/ mam już dość tych zwykłych biustonoszy i szukam jakiegoś dobrego modelu... co możecie mi polecić? jakie biustonosze do karmienia najczęściej wybieracie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Dziubala

Dziubala

Do karmienia najlepiej to takie z odpinanymi miseczkami :). Chyba w każdym sklepie z biustonoszami można kupić. Musi leżeć idealnie, żeby piersi ładnie wyglądały.

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
Dziubala

Dziubala

Musisz sama zdecydować czy chcesz z fiszbinami czy nie. Fiszbiny dobrze osadzone w dobrze dopasowanym staniku nie uciskają. Stanik obowiązkowo przymierz, żebyś widziała czy dobrze leży. Źle dobrany zemści się po okresie karmienia. Ja czasem przymierzam 10 i żadnego nie mogę kupić, bo każdy coś ma nie tak :/

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
~znamsienatym

~znamsienatym

Racja, przed zakupem warto przymierzyć biustonosz do karmienia:)kiedyś kupiłam w ciemno, bo wyglądał cudownie, a okazało się, że nie ten model, rozmiar i itd. A powiedz mi, jak często karmisz piersią?

~pieknydzien

~pieknydzien

Wiem ze swojego doświadczenia, że jak często się karmi piersią, to wart wybrać biustonosz na zakładkę - nie przeszkadza, jak to jest w przypadku guziczków. Ale niestety, teraz zaczęły mi się problemy z laktacją, więc nie wiem, kiedy zacznę korzystać z tych biustonoszy:(