Kącik dla mam

Jak się zrelaksować w weekend?

Emery471

Emery471

Daj radę, a może nawet gotowe rozwiązania. I już wszystko, co zrobiłem, było zmęczone ... i nie tak mnie odpręża.

--

Niedozwolona reklama domu publicznego.

61176 emery471 Mężczyzna, 27 lat, Toronto

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Tamed

Tamed

Dla mnie odpoczynek jest wtedy, gdy jedziemy z całą rodziną, czasami naprawdę idę odpocząć z przyjaciółmi!

60804 tamed Mężczyzna, 10 lat, Patterson
Emery471

Emery471

Cóż, rodzinne wakacje są święte! Jestem singlem i dla mnie to oczywiście nowość! Sport i dziewczyny to mój relaks!

--

Niedozwolona reklama domu publicznego.

61176 emery471 Mężczyzna, 27 lat, Toronto
~Tamaria

~Tamaria

Ja akurat jeśli o weekend chodzi, to zazwyczaj staram się spędzam go z rodziną, ale za to piątki są moje. Chodzę na Tajski Masaż (na Dietla w Krakowie) i powiem szczerze, że rewelacyjnie się relaksuję po całym tygodniu pracy.

markoki

markoki

Dla mnie najlepszym sposobem na odprężenie jest długa kąpiel z dodatkiem soli kąpielowej lub olejków :)

62396 markoki Kobieta, 33 lata, Kraków
deze

deze

Najlepiej odpoczywam w domu. Lubie wieczory spędzać z całą rodziną kiedy nie musimy iść do pracy tylko np na spacer, lody albo na rowery.

63675 deze Kobieta, 32 lata, Jasło
~diana124

~diana124

Relaks przy dwójce małych rozrabiaków nie jest do końca możliwy, ale jakoś trzeba sobie z tym radzić. W weekend jednak staram się znaleźć chociaż odrobinę wolnego czasu. Moim ulubieńcem jest tutaj olejek z firmy Efektima Eco Mama :D jego cudowny zapach pozwala mi chociaż na chwilę zapomnieć o codzienności i przenieść mnie w całkiem inne miejsce. Ciało jest idealnie nawilżone i świeci się jak milion monet :D przy czym nie pozostaje tłuste, a to duży plus. Polecam również pozostałe produkty tej firmy