Skocz do zawartości
Forum

Czy miałyście botoks?


Gość Bebrenke

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się zdecydowałam i nie załuję. Bałam sie wybrać bo obawiałam sie bólu i zaniku mimiki twarzy. Ale zabieg nie bolał bo był wykonywany niewielką igiełką. Mimika twarzy również zachowana :) Wstrzykuje się niewielką ilość jedynie w określony obszar twarzy, tak więc nie ma się tutaj czego obawiać.
[reklama usunięta]

Odnośnik do komentarza

tak i nie zaluje. nie potrafilam sie pogodzic ze zmarszczkami, a kremy, ampulki i inne cuda nie dawaly rady. kolezanka polecila mi klinike vesune z krakowa i wlasnie tam zrobilam zabieg. w sumie gdy efekty zanikaja to do nich wracam. jezeli wahasz sie czy to opcja dla ciebie, to moze sobie o tej metodzie poczytaj: www.botox-zmarszczki.pl . moze latwiej bedzie ci podjac decyzje. ja chcialam czuc sie dobrze w swoim ciele i tak sie stalo.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem po drugim zabiegu na czoło i bardzo polecam! Zmarszczki mimiczne  zlikwidowane 🙂 Zabieg trwa dosłownie chwilę, ale wymaga oczywiście od lekarza wiedzy i umiejętności, precyzja jest tu na wagę złota 🙂 Po nim nie można się schylać. Po kilku dniach widoczne już efekty, a u mnie utrzymywały się 5-6 miesięcy.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...