Kącik dla mam

Kosmetyki do pielęgnacji twarzy

Edit_Pul

Edit_Pul wpis edytowany

Ja..chyba przesadzam z kosmetykami do pielęgnacji twarzy. Kiedyś nie miałam problemów z cerą- i o dziwo było to w okresie, gdy zazwyczaj pojawia się pierwszy trądzik lub innego rodzaju wypryski.Teraz, gdy upłyneło trochę czasu mam 30 lat) na buzi zaczęły wyskakiwać mi malutkie krostki,czasem pojawi sie wyprysk, czasem jakieś zaczerwienienie...Dla osoby, która zawsze miała
buzkę jak marzenie to prawie zyciowa tragedia (oczywiście żartuję w tym momencie , bo nie mam jakiejś obsesji na swoim punkcie ).Nie mniej jednak -
te problemy były mi obce i nie wiem jak sobie z nimi radzić. Zaopatrzyłam się wiec w róznego rodzaju preparaty. Zakupiłam tonik ( kiedys używałam wyłącznie mydła) , co jakiś czas robię peeling, czasem nałożę jakąś maseczkę. Oprócz tego zmieniłam krem na ( wydaje mi się ) lepszy. Kiedyś używałam NIVEA- tego
nawilżającego, teraz sprawiłam sobie Garnier. Z ogólnodostępnych kosmetyków do demakijazu i pielegnącji twarzy nie mam chyba jedynie mleczka. Czy ja dobrze robię? Czy aby nie przesadziłam z tym wszystkim. Jak to wygląda u WAS, jakich uzywacie kosmetyków do twarzy???

61598 edit-pul Kobieta, 30 lat, Pozna

Odpowiedzi znajdują się poniżej

keladye

keladye

W moim przypadku już niestety trochę za późno na szukanie kosmetyków działających cuda i chyba tylko medycyna estetyczna może mi pomóc. Co prawda jestem dość młodą kobietą, ale przez wiele lat zmagałam się z bardzo ciężką odmianą trądziku, który pozostawił na mojej skórze bardzo duże blizny i przebarwienia. Próbowałam je zmniejszać kremami, ale w zasadzie niczego nie zdziałały. Teraz zastanawiam się nad mezoterapią. Myślicie, że może mi pomóc?

52833 keladye Mężczyzna, 30 lat, Wrocław
Dziubala

Dziubala

Edit_Pul, nie przesadzasz :). Ja do twarzy używam 3 rzeczy. Tak w ogóle to nie lubię się smarować po twarzy, i po ciele też nie ;), ale codziennie używam do czyszczenia twarzy płynu micelarnego (zamiast mleczka i toniku). Pod oczy specjalny krem (teraz Vichy, ale za każdym razem mam z innej firmy), bo to już ten wiek, że trzeba ;). Do twarzy krem na noc (teraz z Loreal).
Do ciała mam jakiś peeling od Kingi Rusin, ale używam go może 2 razy w roku, wolę pójść do kosmetyczki, żeby mi ciało pięknie wypilingowała. Muszę mieć też balsam do ciała, bo mam suchą skórę, ale używam go w zimie może raz na tydzień, bo jak pisałam, nie lubię się smarować ;)
Ogólnie bardzo lubię chodzić do kosmetyczki np. na czyszczenie twarzy (1-2 razy w roku) i na jakieś zabiegi-maseczki (tak raz na kwartał).

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
Dziubala

Dziubala

keladye, mam znajomą, która miała głębokie blizny potrądzikowe. Jakieś 10 lat temu zaczęła stosować zabiegi mezoterapii i u niej widać, że przyniosło to efekty, bo blizny na twarzy spłyciły się o ok. 80-90%.

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
edzionka1972

edzionka1972

Kochana sprawdź koniecznie produkty marki Nanili, są to kosmetyki wykorzystywane w salonach. Moja cera reaguje na nie bardzo dobrze, mają bogate składy więc i efekty widoczne są o wiele szybciej ...

63886 edzionka1972 Kobieta, 47 lat, Warszawa