Kącik dla mam

Depilacja nóg

Matka bliźniaczka

Matka bliźniaczka

Jaka depilacja nóg jest waszym zdaniem najskuteczniejsza? Od razu zaznaczam że maszynki u mnie nie działają włoski i tak już po kilku dniach są odrośnięte. jest coś bardziej skutecznego aby cieszyć się na dłużej pięknymi i gładkimi nogami. Co wy robicie aby mieć piękne nogi?

--

Każdy zasługuje na szczęście.

61550 matka-blizniaczka Kobieta, 34 lata, Opole

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Edit_Pul

Edit_Pul

Zrobiłem laserowe usuwanie włosów, na razie jestem szczęśliwy =))

61598 edit-pul Kobieta, 30 lat, Pozna
~martynakaminska9014

~martynakaminska9014

Potwierdzam - epilacja laserowa :) Serio, nigdy nie przypuszczałam, że zdecyduje się na cokolwiek w jakiejkolwiek klinice, ale teraz... kurczę jak ja mogłam non stop golić się zwykłą maszynką?! Poczytaj sobie [reklama usunięta] to się sama przekonasz.

~ankaa8924

~ankaa8924

A nie będzie dla Ciebie najlepszą opcją skorzystanie sobie z depilacji laserowej? Wydaje mi się, że to najlepszy zabieg, ponieważ cała seria pozwala nam pozbyć się owłosienia na dłuższy czas, więc myślę, że wiele osób mogłoby się zdecydować. Sprawdźcie sobie [reklama usunięta]

Dziubala

Dziubala

Matka bliźniaczka, przez kilkanaście lat przeszłam przez wszystkie sposoby pozbywania się owłosienia z nóg (i nie tylko). Najlepszą i najskuteczniejszą metodą okazała się depilacja laserowa. Polecam ją najbardziej. Jest kosztowna, ale to będą dobrze wydane pieniądze :)

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
~Weronika45

~Weronika45

Postanowiłam porzucić tradycyjne metody depilacji i spróbować depilacji laserowej nóg. Jestem MEGA zadowolona. Moja skóra jest teraz idealnie gładka.
[reklama usunięta]

~Paulina44

~Paulina44

Miałam okazję skorzystać z depilacji laserowej nóg w salonie [reklama usunięta] w Warszawie. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów. Po kilku wizytach w salonie moja skóra jest idealnie gładka! Mają świetne lasery [reklama usunięta]