Kącik dla mam

Starzenie

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~dora1000

~dora1000

~adrana
~Pamka2345
@barbix chyba tylko na ich stronie internetowej.
@horsa wydaje mi się, że na długo, wygląda na bardzo wydajny, przyjemny w dotyku ;)

@Pamka jak chcemy mieć pewność, że to nie jest żadna podróbka to tylko na ich stronie. @Pamka tak, ich kosmetyki starczają na bardzo długo :)

@adrana ja nawet nie myślałam, żeby zamawiać z jakiejkolwiek innej strony niż ich. Skoro już się decydujemy na porządne kosmetyki to warto tego dopilnować. @adrana mi krem do rąk starczył na 3 miesiące

edzionka1972

edzionka1972

Mi za dwa dni stuknie 47 lat, dlatego też na te urodziny postanowiłam sprawić sobie prezent w postaci usunięcia zmarszczek :) Wybrałam się na botoks w Klinice Strzałkowski, fajne miejsce jeżeli jesteście z Warszawy. Nie powiem bałam się efektu końcowego ale wszystko wygląda bardzo naturalnie :)

63886 edzionka1972 Kobieta, 47 lat, Warszawa
doradcaonlineZepter

doradcaonlineZepter

~dora1000

@adrana ja nawet nie myślałam, żeby zamawiać z jakiejkolwiek innej strony niż ich. Skoro już się decydujemy na porządne kosmetyki to warto tego dopilnować. @adrana mi krem do rąk starczył na 3 miesiące

Witaj, w nawiązaniu do naszej rozmowy podsyłam Ci link,gdzie możesz zakupić omawiany produkt, zerknij koniecznie
https://shop.zepter.com.pl/women/multi-regenerating-cream#tab-about-product
Ada
Doradca online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl doradca@zepter.com.pl

61523 doradcaonlinezepter Kobieta, 34 lata, Jelenia Góra
~dolores1

~dolores1

~Pamka2345
@barbix chyba tylko na ich stronie internetowej.
@horsa wydaje mi się, że na długo, wygląda na bardzo wydajny, przyjemny w dotyku ;)

@Pamka a wiesz czy można gdzieś jakoś przetestować te kosmetyki?
@Pamka strasznie interesuje mnie ich krem do rąk, muszę kupić sobie w końcu coś porządnego, bo moje dłonie już płaczą :(

~Mikra

~Mikra

@dolores1 a o którym kremie mówisz konkretnie ?
@dolores1 używałaś już kiedykolwiek kosmetyków naturalnych ??

~guska500

~guska500

~Mikra
@dolores1 a o którym kremie mówisz konkretnie ?
@dolores1 używałaś już kiedykolwiek kosmetyków naturalnych ??

@Mikra pewnie chodzi o krem do rąk Swisso Logical ;))
@Mikra ja używam non stop, moja mama zaraziła mnie miłością do nich <3

~opal

~opal

@guska500 a w czym są lepsze te naturalne kosmetyki?
@guska500 to krem nawilżający, dobrze myślę?

~Siasiak

~Siasiak

~opal

Naturalne kosmetyki na pewno są lepszym rozwiązaniem niż te nafaszerowane chemią. Do delikatne, wydajne i równie dobrze mogą zdziałać cuda :)
@opal do rąk to chyba są same nawilżające kremy, no chyba że się mylę

~josa

~josa

@siasiak tak nawilzający. Mam od zeptera i jest genialny. Naturalny i szybko się wchłania.
@siasiak już od dawna kupuje tylko naturalne kosmetyki. Skończyły się wysypki i uczulenia :<

doradcaonlineZepter

doradcaonlineZepter

~dolores1

@Pamka strasznie interesuje mnie ich krem do rąk, muszę kupić sobie w końcu coś porządnego, bo moje dłonie już płaczą :(

Witaj, zapraszam do zapoznania się z ofertą Balsamu i Kremu do rąk Swisso Logical http://www.zepter.pl/MainMenu/Products/Cosmetics/Swisso-Logical/Skincare/Body-Care.aspx , Dzięki wyciągowi z Echinacei oraz aminokwasom skutecznie odbuduje ziszczoną skórę rąk.

~guska500

@Mikra pewnie chodzi o krem do rąk Swisso Logical ;))
@Mikra ja używam non stop, moja mama zaraziła mnie miłością do nich <3

<br />
~opal

Witaj, w kosmetykach Zepter nie znjadziesz sztucznych wypełniaczy, cheminczych niepotrzebnych dodtaków, które uzależnią Twoją skórę od kremu. Znajdziesz za to moc natury. Wyciągi ,olejki, składniki pochodzenia naturalnego, z migdałów, pędów ,traw morskich, oraz czysty kwas hialuronowy,witaminy A,C,E. To wszytsko sprawi,że kosmetyki skutecznie odbudują Twoją skórę oraz utrzymają jej zdrowy i młody wygląd.
Ada Doradca online Zepter International Poland shop.zepter.com.pl doradca@zepter.com.pl

61523 doradcaonlinezepter Kobieta, 34 lata, Jelenia Góra