Skocz do zawartości
Forum

Starzenie


Rekomendowane odpowiedzi

Starzenie się to proces naturalny ale jakże trudno się z nim pogodzić. Gdy jesteśmy jeszcze mali i młodzi chcemy być starsi bo świat dorosłych wydaje się taki ciekawy. A gdy już ten świat osiągniemy chcielibyśmy ten czas zatrzymać jak najdłużej. Wielu chciało odkryć eliksir młodości ale chyba jak dotąd nikomu się nie udało..

Jak radzicie sobie ze starzeniem się organizmu, odkrywaniem pierwszej zmarszczki czy siwego włosa?

Każdy zasługuje na szczęście.

Odnośnik do komentarza

U mnie starzenie się nie jest największym problemem. Moim problemem są blizny potrądzikowe. Cierpiałam na bardzo ciężką odmianę trądziku, który udało mi się wyleczyć mniej więcej dopiero mając 26lat. Teraz nie mam żadnych zmian, ale pozostały blizny, głębokie blizny i przebarwienia. Posiadam też małe zmarszczki, ale w porównaniu do tych blizn nie są one w zasadzie dla mnie żadnym problemem. Rozważam zapisanie się na zabieg mezoterapii, ale jak na razie szukam dobrego gabinetu. Może w Waszym przypadku mezoterapia też jest dobrym rozwiązaniem?

Odnośnik do komentarza

Matka bliźniaczka, jeszcze nie mam siwych włosów, ale nie będzie to dla mnie jakimś problemem, bo i tak zmieniam kolor włosów, więc siwe może zobaczę na emeryturze ;)
Natomiast drażnią mnie zmarszczki, zwłaszcza te w okolicach oczu. Kosmetyczka pociesza mnie, że to od mojej wesołej natury, bo są widoczne, gdy się śmieję, więc nie powinnam się przejmować. Łatwo jej mówić ;)

Odnośnik do komentarza

Dzieki za ciekawe przemyslenia .. w sumie doszlam do podobnych wnioskow przez te wszystkie lata :) W dzisiejszych czasach technologia poszla bardzo mocno do przodu w kazdej dziedzinie naszego zycia .. mowa takze o upiekaszniu naszego wygladu. Jeszcze pare lat temu nikt by nie uwierzyl w mozliwosci jakie daje nam teraz medycyna estetyczna. Podstawa jest poznac dostepne metody walki z danym problemem. W kwestii usuwania blizn potradzikowych, najlepiej sie sprawdza laser frakcyjny. W odroznieniu od zabiegow laserami poprzednich generacji, ten nie usuwa calej warstwy skory tylko obejmuje swoim dzialaniem okolo 30% powierzchni skory. Minimalizuje sie dzieki temu ryzyko powstania ran, przyspieszajac proces gojenia. Najlepiej bedzie jak zorientujesz sie w swojej okolicy kto robi zabiegi laserem. Pamietaj tylko o waznej rzeczy .. ma to byc osoba kompetentna, z kilkoma latami praktyki. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Gość Pamka2345

~mamatrojki80
@matkabliźniaczka ja sobie nie radzę niestety, dlatego szukam sposobu na zmarszczki :/
@ dziewczyny co sądzicie o kosmetykach z zeptera? pomagają?

@mamatrojki80 ja jeszcze zmarszczek nie mam, ale coś mi się wydaje, że już długo się tym nie nacieszę :((( @mamatrojki80 dostalam ostatnio krem z tej firmy i jestem w trakcie testowania. jak na razie wydaje się spoko

Odnośnik do komentarza

~Pamka2345
@mamatrojki80 ja jeszcze zmarszczek nie mam, ale coś mi się wydaje, że już długo się tym nie nacieszę :((( @mamatrojki80 dostalam ostatnio krem z tej firmy i jestem w trakcie testowania. jak na razie wydaje się spoko

Na szczęście też nie muszę się martwić zmarszczkami ! ale dobre nawilżenie dla mnie to podstawa :)
A możesz się wypowiedzieć coś na temat konsystencji kremu ? I w ogóle gdzie można dostać ich kosmetyki ?
Odnośnik do komentarza

@pamka2345 przynajmniej nie narazimy sie na zamowienie jakiegos podrobionego produktu :)
@pamka2345 czyli rozumiem że ty jestes zadowolona?! :D Musze sprobować jak najszybciej. Niedlugo urodziny wiec chyba sobie już wybrałam prezent ;D

Odnośnik do komentarza

@pamka2345 rozumiem ,że jak zamawiałaś online to nie było żadnych problemów ? I kurier też dobry produkt dostarczył ? :D
@pamka2345 wydajność to mega ważny aspekt kosmetyków. Nie lubię wydawać często kasy, i jak kremy kończą mi się np po tygodniu czy 2 to tylko działa mi to na nerwy, że tak szybko się kończą i znów trzeba biec do drogerii :c

Odnośnik do komentarza

~jinxa
@horsa dzieki temu ze sa w jednym miejscu nie narazamy sie na zamienniki jakies :)
@horsa daj szanse ich kosmetykom. Nie znikaja w oczach jak te inne kremy :D

@jinxa w sumie to prawda, teraz tyle tych wszystkich podróbek, że do końca nigdy nie jestem przekonana czy rzeczywiście kupuje coś oryginalnego czy nie
@jinxa wydajność jest bardzo ważna. Skoro kosmetyki tyle kosztują to rzeczywiście muszą być wydaje, coś trzeba wymagać od nich
Odnośnik do komentarza

~Pamka2345
@barbix chyba tylko na ich stronie internetowej.
@horsa wydaje mi się, że na długo, wygląda na bardzo wydajny, przyjemny w dotyku ;)

@Pamka jak chcemy mieć pewność, że to nie jest żadna podróbka to tylko na ich stronie. @Pamka tak, ich kosmetyki starczają na bardzo długo :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie!
W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką najwyższej jakości kosmetyków. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach.

Ada
Doradca online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl doradca@zepter.com.pl

~mamatrojki80
@matkabliźniaczka ja sobie nie radzę niestety, dlatego szukam sposobu na zmarszczki :/
@ dziewczyny co sądzicie o kosmetykach z zeptera? pomagają?
Jaki masz rodzaj skóry ? Czy jesteś wrażliwa na sztuczne składniki?
Odnośnik do komentarza

~barbix

Na szczęście też nie muszę się martwić zmarszczkami ! ale dobre nawilżenie dla mnie to podstawa :)
A możesz się wypowiedzieć coś na temat konsystencji kremu ? I w ogóle gdzie można dostać ich kosmetyki ?
Odpowiednie nawilżenie i odżywienie naszej skóry, a w zasadzie jej głębokich warstw to najważniejsza kewstia. Dzięki temu skóra jest napięta i nie tworzą się zmarszczki. Takie działanie wywołują i utrzymują składniki pochodzenia naturalnego kosmetyków Zepter
@barbix ,Nasze produkty zakupisz na oficjalnej stronie sklepu http://www.zepter.pl/MainMenu/Products/Cosmetics/Swisso-Logical/Product-Range.aspx,

Ada
Doradca online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl doradca@zepter.com.pl

Odnośnik do komentarza

~qlka][quote~jinxa

@horsa daj szanse ich kosmetykom. Nie znikaja w oczach jak te inne kremy :D
Dzięki konsystencji i związanej sile składników aktywnych pochodzenia naturanego, kosmetyki Zepter są bardzo wydaje, łatwo sie rozprowadzają.
~qlka
@jinxa w sumie to prawda, teraz tyle tych wszystkich podróbek, że do końca nigdy nie jestem przekonana czy rzeczywiście kupuje coś oryginalnego czy nie
o oryginalnośc kosmetyków Zepter kupionych w oficjalnym sklepie możesz być spokojna. Wraz zakupem otrzymujesz stosowne opakowanie jak i potwierdzenie zakupu.
~qlka
@jinxa wydajność jest bardzo ważna. Skoro kosmetyki tyle kosztują to rzeczywiście muszą być wydaje, coś trzeba wymagać od nich
Za ceną kosmetyków Zepter stoi wile lat doświadczeń, trudno dostępne składniki pochodzenia naturalnego,badania oraz certyfikaty jakości.
Ada
Doradca online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl doradca@zepter.com.pl
Odnośnik do komentarza

~dora1000

@adrana ja nawet nie myślałam, żeby zamawiać z jakiejkolwiek innej strony niż ich. Skoro już się decydujemy na porządne kosmetyki to warto tego dopilnować. @adrana mi krem do rąk starczył na 3 miesiące


Witaj, w nawiązaniu do naszej rozmowy podsyłam Ci link,gdzie możesz zakupić omawiany produkt, zerknij koniecznie
https://shop.zepter.com.pl/women/multi-regenerating-cream#tab-about-product
Ada
Doradca online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl doradca@zepter.com.pl
Odnośnik do komentarza

~dolores1

@Pamka strasznie interesuje mnie ich krem do rąk, muszę kupić sobie w końcu coś porządnego, bo moje dłonie już płaczą :(

Witaj, zapraszam do zapoznania się z ofertą Balsamu i Kremu do rąk Swisso Logical http://www.zepter.pl/MainMenu/Products/Cosmetics/Swisso-Logical/Skincare/Body-Care.aspx , Dzięki wyciągowi z Echinacei oraz aminokwasom skutecznie odbuduje ziszczoną skórę rąk.

~guska500

@Mikra pewnie chodzi o krem do rąk Swisso Logical ;))
@Mikra ja używam non stop, moja mama zaraziła mnie miłością do nich <3

<br />
~opal
@guska500 a w czym są lepsze te naturalne kosmetyki?
@guska500 to krem nawilżający, dobrze myślę?

Witaj, w kosmetykach Zepter nie znjadziesz sztucznych wypełniaczy, cheminczych niepotrzebnych dodtaków, które uzależnią Twoją skórę od kremu. Znajdziesz za to moc natury. Wyciągi ,olejki, składniki pochodzenia naturalnego, z migdałów, pędów ,traw morskich, oraz czysty kwas hialuronowy,witaminy A,C,E. To wszytsko sprawi,że kosmetyki skutecznie odbudują Twoją skórę oraz utrzymają jej zdrowy i młody wygląd.
Ada Doradca online Zepter International Poland shop.zepter.com.pl doradca@zepter.com.pl
Odnośnik do komentarza

~guska500
~Mikra
@dolores1 a o którym kremie mówisz konkretnie ?
@dolores1 używałaś już kiedykolwiek kosmetyków naturalnych ??

@Mikra pewnie chodzi o krem do rąk Swisso Logical ;))
@Mikra ja używam non stop, moja mama zaraziła mnie miłością do nich <3

<br /> Swisso Logical skincare jest linią produktów stanowiącą najbardziej zaawansowaną pielęgnację skóry bez użycia parabenów. Linia łączy białka roślin i świeżo zebrane kwiaty ECHINACEA prosto ze Szwajcarskich Alp. Linia kosmetyków Zepter Swisso Logical dedykowana jest dla skóry wrażliwej,ale też innych. Delikatnie nawilża i wygładza.
Ada Doradca online Zepter International Poland shop.zepter.com.pl doradca@zepter.com.pl
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...