Kącik dla mam

Biustonosz do karmienia - jaki wybrać?

~kiedywiosna

~kiedywiosna

Drogie mamy, za kilka tygodni mam termin porodu i tak powoli kompletuję wyprawkę dla mamy:)chce kupić biustonosze do karmienia i teraz mam pytanie: na co zwracacie uwagę przy ich wyborze? Jaki rozmiar najlepiej wybrać?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~muminek123

~muminek123

To zależy od wielu czynników, w moim przypadku piersi zwiększyły się podczas ciąży, więc może wybierz o co najmniej rozmiar większy. A jak długo planujesz karmić piersią?

~kiedywiosna

~kiedywiosna

Jak najdłużej:)ale też trochę się martwię, bo moja siostra miała ogromne problemy z karmieniem i cóż, kupione biustonosza do karmienia wciąż leżą w szafie:/a czy po porodzie od razu wiadomo, jaka będzie laktacja?

Edit_Pul

Edit_Pul

Najpierw weź ten, w którym czujesz się komfortowo. A wtedy, gdy będziesz karmić, zrozumiesz, którego potrzebujesz. Wszystkie matki są inne, karmią się inaczej, a dzieci jedzą inaczej.

Jest to oczywiście tylko moja opinia, w żadnym wypadku nie narzucam. Lżejszy poród)))

61598 edit-pul Kobieta, 30 lat, Pozna
~muminek123

~muminek123

kiedywiosna ja miałam duże problemy z laktacją i w moim przypadku, to stabilizacja trwała ok. miesiąc i nie obyło się bez preparatów na laktację. Ale biustonoszy do karmienia używałam od samego początku, wygoda i komfort:)