Kącik dla mam

Pościel dla niemowląt

Odpowiedzi znajdują się poniżej

wiolazywiol

wiolazywiol

Nie ma sie co dziwic bo pościel dla niemowląt to jedna z pierwszych rzeczy jakie trzeba zakupic .. najlepiej jeszcze przed porodem. Nasza mala pociecha w koncu bedzie w niej spedzala bardzo duzo czasu wiec warto zadbac o jak najwyzsza jakosc wyrobu. Podstawowe wytyczne jakie powinna spelniac to byc ciepla, miekka oraz bezpieczna. Najwazniejsza rzecz bedzie wybranie materialu z jakiego bedzie ona wykonana .. z tego co sie orientuje to najczesciej wybierane sa te zrobione w 100% z bawelny. Mozna go prac w wysokich temperaturach bez obaw. Co do samego miejsca to warto rozejrzec sie po naszych sklepach online .. dobry przykladem moze byc https://colorstories.pl/posciel-dla-niemowlat/ gdzie sprzedaja rzeczy wyprodukowane na terenie naszego kraju .. nie tam jakies sprowadzane z Chin. A wiekszosc osob wlasnie popelnia ten blad i zamawia je z nie wiadomo skad...

61593 wiolazywiol Kobieta, 39 lat, Gdynia
Mileyka

Mileyka wpis edytowany

A powiecie mi w czym prać pościel dla niemowląt? Chciałabym kupić jakiś sprawdzony proszek do prania aby moje dziecko nie dostawało alergii, z którą się męczy od paru tygodni. Znalazłam w internecie power wash proszek do prania http://alechemia.pl/6-proszki-do-prania i zastanawiam się, czy któraś z Was z niego korzysta.

61627 mileyka Kobieta, 25 lat, Opole
Dziubala

Dziubala

magdalena79, w necie jest mnóstwo pościeli do wyboru do koloru. Patrz też na wymiar, bo różne są rozmiary kołderek.

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
Dziubala

Dziubala

Mileyka, z proszkiem/płynem do prania musisz sama sprawdzić, który nie będzie uczulał twojego dziecka. Bo to, że kogoś nie uczuliło nie znaczy, że u was tak będzie. Dlatego najlepiej kupić małe opakowanie proszku czy płynu do prania i obserwować czy dziecko nie dostało uczulenia. Ja przy swoich dzieciach używałam Jelpa.

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
Mariuszka

Mariuszka

Na Twoim miejscu poszukałabym w internecie odpowiedniego materiału i wzoru.

61641 mariuszka Kobieta, 25 lat, Toruń