Kącik dla mam

Coraz mniej czasu, a prezentu nadal nie ma

~Magdaś34

~Magdaś34

Z okazji zbliżających się świąt szukam jakiegoś prezentu dla siostry. Nie chcę kupować czegoś, co będzie totalnie nieprzydatne. Dlatego poszukuję skutecznych urządzeń dla alergików. Zarówno moja siostra, jak i jej mąż męczą się z roztoczami, które nie dają im żyć. Odwieczny katar, łzawienie oczu i męczący kaszel są nie do zniesienia. Temat alergii jest dla mnie czarną magią, więc proszę o Waszą pomoc.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Igiełka

~Igiełka

Jeżeli miałabym coś zasugerować, to najlepiej podaruj im oczyszczacz powietrza. To urządzenie jest naprawdę skuteczne, bo pozbywa się roztoczy unoszących się w całym mieszkaniu. Ewentualnie mogłabyś sprezentować im pościel antyalergiczną, wydaje mi się, że także by ich to ucieszyło.

kolinex45

kolinex45

Ciężko jest faktycznie wybrać prezenty. Ja w swojej rodzinie już zapowiedziałam, że w przyszłym roku na święta robimy sobie tylko symboliczne prezenty- czekoladki, wino itd.

61545 kolinex45 Kobieta, 21 lat, Warszawa
Dziubala

Dziubala

Magdaś34, jeśli nie jesteś ograniczona finansowo, to kup im oczyszczacz powietrza :)

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 11 lat, Kraków
~Magdaś34

~Magdaś34

Hmm a co powiecie o odkurzaczu dla alergików? Może byłby bardziej przydatny. Oboje mają świra na punkcie sprzątania. W końcu to jedyny sposób, żeby pozbyć się roztoczy. Cena nie stanowi problemu, bo zawsze można zrobić prezent składkowy.

Dziubala

Dziubala

Odkurzacz na pewno jakiś mają, więc drugi raczej zbędny, a oczyszczacza raczej nie posiadają, a zapewne planują go kupić "kiedyś", bo to droższy wydatek. A każdy alergik powinie go mieć. Dlatego uważam, że w tej sytuacji lepszy prezentem byłby oczyszczacz :)
Wszystkich roztoczy nie pozbędziemy się za pomocą odkurzacza ;). Za to oczyszczacz zrobi tu dobrą robotę i on je w większości wyeliminuje :)

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 11 lat, Kraków
~Marika33

~Marika33

Dobór odpowiedniego odkurzacza antyalergicznego nie jest łatwy. Sama miałam z tym problem. Należy zwrócić szczególną uwagę na reemisję kurzu, a nie sugerować się jedynie nazwą... Producenci używają wielu chwytów, żeby tylko zwrócić uwagę potencjalnych klientów. Dlatego nazwy hepa czy wodny, nie zapewniają skuteczności urządzenia.

~JoannaDark

~JoannaDark

Dokładnie. Dobrze napisane. Producenci coraz częściej chcą wcisnąć nam produkt, który nigdy nie stał obok urządzenia antyalergicznego. Według mnie przed zakupem warto zorientować się w temacie. Dlatego ja bardzo często korzystam z bloga, który jest zawarty na stronie alSOS. Informacje, które tam zamieszczają są weryfikowane przez alergologów, a nie wyssane z palca.

wesson

wesson

Teraz w sieci mozna znalezc bez problemu prezenty na praktycznie kazda okazje, a to wszystko w pelnym komforcie swojego domu .. pare klikniec i na drugi dzien paczka czeka pod drzwiami. Podarowanie komus ciekawego upominka przeciez nie zawsze musi sie rownac jakiejs specjalnej okazji. Natomiast dosc specyficznym zajeciem wymagajacym duzej cierpliwosci jest dbanie o swoja brode .. wiem to sam z doswiadczenia. Sam efekt jest wart tej ceny. Jesli szukasz prezent dla brodacza to dobrym miejscem do odwiedzenia bedzie - https://afterbarber.pl gdzie sprzedaja produkty kierowane wlasnie dla naszego grona. Co ciekawe wysoka jakosc idzie w parze z rozsadna cena .. co uwazam jest dobre dla wszystkich.

61592 wesson Mężczyzna, 35 lat, Warszawa