Kącik dla mam

Antykoncepcja

Edna

Edna

Witam mam takie pytanko.
Ginekolog przepisala mi tabletki limetic . Jak u niej byłam miałam 2 dzień krwawienia i kazała mi brać te tabletki odrazu ale okres dostalam w czwartek a skończył mi się w niedzielę i zaczęłam brać od poniedziałku kiedy tabletki będą działać na 100%

61433 edna Kobieta, 27 lat, Polska

Odpowiedzi znajdują się poniżej

death25

death25

U mnie było że do 7 dni trzeba się dodatkowo zabezpieczać

--

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09hdgeeqybjms5.png

49718 death25 Kobieta, 22 lata, Warszawa
~Baśka190

~Baśka190

Rzuć tabletki, przejdź na naturalną antykoncepcję. Ja stosuje komputer cyklu [reklama usunięta], który wyznacza moje dni płodne i wówczas wiem, że seks bez prezerwatywy w dni owulacji, równa się ciąża. Ja swój komputer kupiłam na stronie sklepu [reklama usunięta].

~Majka223

~Majka223

Mają krótszą przerwę, stosuje się je w systemie 24+4, więc jest mniejsze wahanie hormonów. Nie odczuwasz tego tak bardzo, więc nastrój lepszy, brzuch tak nie boli.

~kajka43

~kajka43

Nie ma owulacji, jajniki są uśpione i nie ma też PMS-u, potwierdzam! z tymże ja biorę belarę akurat. Podobno najlepsze na takie dolegliwości. A co do zaczęcia to tabl max do 5 dnia cyklu się bierze, potem już trzeba czekać do kolejnej miesiączki. Bez sensu zaczynać w środku cyklu. Bo nie wiadomo kiedy zaczną działać, jak owulacja się już zacznie to raczej cykl będzie płodny.

Kibic

Kibic

Mi gino powiedział jak wracałam do tabletek anty Vibin po ciąży, że taka 100% pewność to na pewno po 7 dniach.

60941 kibic Kobieta, 38 lat, Gdańsk
Dziubala

Dziubala

Żadne tabletki nie dają 100% zabezpieczenia ;)

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
~tojamarkanna

~tojamarkanna

Nie dowiesz się, jeśli nie spróbujesz. Każdy organizm może zareagować inaczej. Ja nie miałam żadnych skutków ubocznych, a pms się rzeczywiście zmniejszył. Najlepiej po prostu pogadaj na ten temat z lekarzem.

~anettttka

~anettttka

Dziubala
Żadne tabletki nie dają 100% zabezpieczenia ;)

Ale mają bardzo wysoką skuteczność, jesli sa przyjmowane regularnie i bez robienia przerw. Dlatego warto pomyśleć o pigułkach bez przerwy, 21+7, zeby nie wybijać się z rytmu.

~Lervia

~Lervia

Tak, taki system stosowania bardzo fajnie się sprawdza. Ja akurat brałam Vibin mini (przepisano mi je jako pierwszą antykoncepcję) i dla mnie to było dobre rozwiązanie.