Kącik dla mam

Mamusie, macie czas na ćwiczenia, jak dbacie o formę?

fit_karola

fit_karola

Jak w temacie - czy to możliwe?? Ponoć dla chcącego nic trudnego, ale wiem jak jest. Mi na początku starczały spacery, ale teraz mój szkrab ma już prawie 3 lata, a ja próbuję zorganizować nieco czasu dla siebie i wyrwać się czasem na jakiś fitness ;)

Wydaje mi się też, że brakuje miejsc dla mam, które wspierają je w tym temacie i pomagają się aktywnie zrelaksować. Stąd mój pomysł połączenia fitnessu dla mam z profesjonalną opieką nad dzieckiem, bo odkąd jestem mamą wciąż dręczy mnie ten temat :D Planuję inwestycję na terenie Poznania, ale mam prośbę dla mam z całej Polski o wypełnienie ankiety - żeby mamom i dzieciom żyło się sympatyczniej :)

https://www.survio.com/survey/d/P8H0J5Y3L3O1S2C2M

61377 fit-karola Kobieta, 33 lata, Poznań

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~zaczynamdiete

~zaczynamdiete

Marzę, aby zrzucić nadmiar tych kilogramów:/ karmię piersią i jak tylko zaczynam dietę, to mam o wiele mniej pokarmu:(może znacie sposoby, jak odzyskać świetną figurę, nie tracąc pokarmu??

~juzminus10kg

~juzminus10kg

A w jakie diety stosujesz? Może zbyt rygorystyczne? Jak karmisz, to musisz mieć zbilansowaną dietę...

death25

death25

Ja powrociłam dość szybko do wagi sprzed ciaży. Po prostu nie obiadac się na noc. Przed ciążą było jakieś 50 kg w ciaży 80kg. Ja karmiłam do 3 miesiąca z czasem mimo objadania się mleka było coraz mniej.

Mam wrażenie ze zołądek mi się skurczył jako nastolatka ważyłam ponad 70 kg i za diabły nie zjem tyle co wcześniej.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09hdgeeqybjms5.png

49718 death25 Kobieta, 22 lata, Warszawa