Skocz do zawartości
Forum

Nie czekaj, uciekaj?


Gość Stokroteczka

Rekomendowane odpowiedzi

W ten piękny niedzielny dzień kolejny raz zastanawiam się jak Mo na być taka idiotka i wybrać takiego palanta za męża i ojca dla swoich dzieci dzisiaj biedaczek tak się zmeczył 15 minutowy spacerem że starsza córka że pół niedzieli śpi?! Nie pomaga nic naszemu 9 miesięczne mu synkowi od urodzenia zmienił dwa pampersy luksusem dla mnie jest umyć włosy raz w tygodniu bo nas synek sypia tylko wieczorem i przy mamie rączkuje już wiec nie mogę go nigdzie zostawić zresztą zostawimy w kojczyku drze się w niebo głosy nigdy się nimi nie zajmuje nigdy nie odkurzacz nic nigdy nie ugotował nie daje mi żadnych pieniędzy płaci rachunki w domu jedzenie i rzeczy dla dzieci są na mojej głowie nie interesuje go nic oprócz własnych rodziców zresztą siedzę w domu zamknięta nie mam ani jednej koleżanki wydziela mi wyjazdy do rodziców a moja jedyna rozrywka to wizyta w biedronce i pepco więc dziewczyny jeżeli przed ślubem i dzieckiem jest źle to później z reguły jest sto razy gorzej więc uciekajcie jak tylko się da?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...