Skocz do zawartości
Forum

Tabletki do zmywarki


Gość Wijalka

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie miałam problemu ze zmywaniem ale odkąd na świat przyszły moje bliźniaki woleliśmy kupić zmywarkę. Okazuje się jednak że zakup zmywarki to tylko pierwszy krok :) Czy możecie polecić tabletki których używacie? Na półce w sklepie jest ich cały ogrom, a nie chciałabym testować metodą wielu prób i pewnie błędów :)

Odnośnik do komentarza

Wijalka, tak naprawdę to sama musisz sobie kupić kilka rodzajów tabletek i przetestować, które dla was będą najlepsze. Przez ostatnie lata przetestowałam chyba wszystkie dostępne tabletki, co jakiś czas kupuję inne, które ktoś poleca, a i tak wracam do tabletek Somat albo Finish, bo dla mnie te 2 firmy są najlepsze. Do tabletek i tak używam jeszcze dodatkowo soli i nabłyszczacza (kupuję w Lidlu), by wzmocnić efekt czystości i błyszczenia się ;)

Odnośnik do komentarza

Nie pamiętam czy mieliśmy Sunlight z Auchan.
Ale parę lat temu to ze dwa razy żałowałam, że kupiłam jakieś tanie "no name", bo chciałam testować tabletki do zmywarki, by znaleźć te najlepsze. A okazało się, że te tanie tabletki miały w sobie jakąś chemię, która porysowała nam szklanki. Od tamtej pory kupuję tabletki znanych firm, by nie ryzykować zniszczenia szkła.

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Nie pamiętam czy mieliśmy Sunlight z Auchan.
... tanie tabletki miały w sobie jakąś chemię, która porysowała nam szklanki.

Ogólnie Sunlight nie są jak dla mnie tabletkami noname. Ogólnie wrzucam do zmywarki wszystko, czasem nawet rzeczy które nie powinny się w niej znaleźć i nigdy nie zniszczyły mi niczego. Ostatnio nawet myłam w zmywarce karnek Philipiaka i wok ceramiczny. Chociaż to akurat było na moje ryzyko :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...