Skocz do zawartości
Forum

Co byście zrobiły na moim miejscu?


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Dziewczyny moze nie typowy temat ale chodzi o mojego partnera jestesmy razem 9 miesiecy mam dwojke dzieci z wczesniejszego zwiazku narazie z obecnym partnerem nie mieszkamy razem niestety sprawy finansowe Od dluzeszego czasu czuje sie olewana..nie pisze do mnie milych sms jak sie widzimy to ja musze sie prosic o buziaka o przytulenie gdzie wczesniej sam sie caly czas kleil do mnie moze poprostu przesadzam ale juz dawno nie uslyszalam ze mnie kocha ze teskni..a gdy ja mu napisze to udaje tak jakby tego sms nie dostal..Nie sadze ze mnie zdradza jestem zazdrosniczka fakt ale staram sie mu ufac..powinnam z nim pogadac? Raz juz probowalam to powiedzial ze sie czepiam a ja jestem poprostu Kobieta i lubie slyszec mile slowka od ukochanego.moze powinnam troche odpuscic i mniej pokazywac ze mi zalezy prosze o porady Dziekuje.

Odnośnik do komentarza

A najgorsze jest To..sam wynajmuje mieszkanie lekko mu sie noga podwinela..i szuka wyjscia z tej calej sytuacji i wymyslil ze na jakis czas u kogos wynajmie mieszkanie a 100 razy mu mowilam ze moze zamieszkac tu u mnie fakt mieszkam tu z rodzicami i dwojka dzieci ale przeciesz go tak nie zostawie! A on w ogole nie bierze tego pod uwage nie wiem jak dojsc do niego nawet chcialam mu tu prace zalatwic u mnie w miejscowosci jestem bez silna;(

Odnośnik do komentarza

Nieznana23, rozmowa jest konieczna. Twoje uczucia są bardzo ważne, nie możesz udawać, że zejdą na dalszy plan, tylko dlatego, by zyskać jego aprobatę. Jeśli teraz nie jesteście w stanie porozmawiać o takich rzeczach, to co będzie potem? Pojawią się problemy i co wtedy, też odpuścisz rozmowę, by go nie denerwować?
Znajdź dobry moment na rozmowę w 4 oczy. Będziesz miała okazję się przekonać co się dzieje. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...