Skocz do zawartości
Forum

Zapalenie pęcherza


Gość Malinaa1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Malinaa1

Hej mamuśki,
Ten problem nie dotyczy mojego dziecka, ale mnie, mam nadzieję, że mi pomożecie. Jeszcze przed ciążą zdarzało mi się łapać zapalenia pęcherza, ale teraz jakoś sobie tego nie wyobrażam. Niedługo wybieramy się na wakacje nad morze i boję się, że mogę coś złapać. Co zabrać jako "zestaw ratunkowy" tak by w przypadku zapalenia szybko sobie z nim poradzić?

Odnośnik do komentarza
Gość Margoliina

Ja zawsze jak jadę na wakacje to biorę takie podstawowe leki, na zapalenie pęcherza również, gdyż podczas kąpieli w morzu czy jeziorze łatwo to złapać. Aby zminimalizować ryzyko infekcji biorę zurawinę w tabletkach ale zawsze mam też awaryjnie urofuraginum max bo działa bardzo szybko i pod dwóch dniach już nie czuję nieprzyjemnych objawów.

Odnośnik do komentarza
Gość Marinaaa

Ja też jestem podatna na zapalenie pęcherza, ogólnie najgorzej jest w zimę, kiedy się źle ubiorę oraz w lato po kąpielach w morzu i jeziorze. Ogólnie staram się przez cały rok brać żurawinę, ale czasem i tak się przypląta, dlatego też zawsze mam przy sobie urofuraginum max, bo szybko mi po nim przechodzi i te tabletki są naprawdę skuteczne.

Odnośnik do komentarza
Gość Darianna87

Mnie ostatnio złapało zapalenie pęcherza po wakacjach nad jeziorem, normalnie myślałam, że już nie wytrzymam. Wziąłam polecane przez was tabletki i szybko mi pomogły, w sumie to już na 2 dzień poczułam się lepiej, zastosowałam kurację do końca i już jest wszytsko ok.

Odnośnik do komentarza

Też mam zawsze awaryjnie urofuraginum w domu, następnym razem muszę kupić wersję max bo bardzo nie lubię łykać tabletek, a lepsza jedna niż dwie na raz :) Ogólnie jestem z nich bardzo zadowolona bo zawsze mi po nich przechodzi.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się, że wersja max jest o wiele lepsza, wystarczy połknąć jedną tabletkę, o wiele dla mnie łatwiej bo ja czasem się w tym gubię. Ogólnie jak mam zapalenie pęcherza to bardzo dobry jest dla mnie termofor, który świetnie łagodzi bóle brzucha, czasem pomoga lepiej niż tableti przeciwbólowe. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...