Skocz do zawartości
Forum

Ropa po CC drugi poród


Minci

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem załamana :( otóż urodziłam syna drugiego przez CC..wypisano mnie do domu w poniedziałek 9 dni temu już tego samego dnia wieczorem miałam tempeture ponad 38 na drugi dzień byłam u gina zbadał niby ok ale dał duomox biorę go już 8 dzień stan podgorączkowy się uTrzymuje lub 36.8 byłam dziś na SOR od wczoraj sączy się z jednego miejsca krew i ropa.. dostałam ampułki gendamycin wylewać na ranę .. miał tak ktoś z was? Reszta wszystko ok po zbAdaniu ginekologicznym może to dobrze że się wylewa ta ropa? Ehhh ty

Odnośnik do komentarza

Dobrze i niedobrze. To, że się sączy oznacza, że rana się źle goi lub nie goi wcale. Ja miałam dwa cięcia, obydwoje dzieci urodziłam zimą. Mój ginekolog mówi, że lepiej cc w chłodne dni bo rana się lepiej goi. W lecie, szczególnie w taką falę upałów jest podobno więcej przykrych epizodów z papraniem się tej rany. Bardzo niepokojąca jest gorączka, nie powinno jej być. Musisz tą ranę często odkażać, najlepiej psikaj octaniseptem no i wietrzyć. A jak teraz się czujesz?

Odnośnik do komentarza

Jeśli badał Cię gin i było ok a Ty nic tam nie nosiłaś ciężkiego to myślę, że może być ok :) ale musisz na siebie uważać i badać się u swojego lekarza bo ten przykry epizod z raną nie może być bagatelizowany. Jakby Cię coś niepokoiło to lepiej gnaj na IP, masz malutkie dziecko ale zdrowie jest jedno i trzeba o nie dbać :) zdrówka, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...