Skocz do zawartości
Forum

Odzież domowa


ramzes

Rekomendowane odpowiedzi

Mam przyjaciólke która ma dwóch synów 14 i 9 lat. Wczoraj byłam u niej, chłopcy byli w swoich pokojach na drugim piętrze, wiec nieslyszeli zapewnie jak przyszedłam, Siedzimy sobie rozmawiamy pijemy kawe, w pewnym momencie wpadl do salonu 9 tek zauważył mnie powiedział dzień dobry miał na sobie rajstopy zachowywal się normalnie pytal o cos swoja mame po chwili wyszedł za pare minut wszedł starszy chlopiec 14 lat również miał na sobie tylko rajstopy jak mnie zobaczyl zauwazylam ze lekko się zmieszal niewiedzial w pierwszej chwili co ma ze sobą zrobić patzral to na mnie to na mame na siebie zwłaszcza na rajstopy które miał na sobie odezwałam się niekrepuj się mnie jesteś u siebie w domu. Usmiechnał się i po chwili zachowywal się już normalnie. Spedzilam ze znajoma caly dzień w trakcie którego chłopcy reszte dnia mieli na sobie rajstopy i już bez skrepowania poruszali się po domu w moje obecności. Znajoma poruszyła temat rajstop u swoich synow ze nosza je czasami w domu, Jestem bardzo ciekawa co myslicie o tym wy? czy to normalna odziez dla domu? dodam ze tez mam syna ma 8 lat kiedys tez nosil rajstopy pod spodnie oczywiscie zimą. Zgadzam sie ze to ciepla, lekka i przytulna odziez:)

Odnośnik do komentarza

Pod spodnie zimą ok, szczególnie dla dziecka. Starsi chłopcy też w sumie mogą nosić bo lepiej założyć rajstopy pod spodnie niż zmarznąć idąc do szkoły ale bez przesady żeby 14 latek nosił je jako odzież wierzchnią "po domu". Ludzie przecież jest tyle spodni dresowych, że spokojnie można je w domu założyć dziecku które jest już nastolatkiem...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...