Skocz do zawartości
Forum

Faworyzacja dziewczynek


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Bedac mama chlopcow zauwazylam dziwna zaleznosc faworyzacji wnukow przez dziadkow. U mnie w rodzinie jest ogromna faworyzacja dziewczynek. Wszyscy wrecz rozplywaja sie nad nimi. I to tesciowa, ktora ma wnuczke od corki i teraz druga w drodze oraz moja mama ktora ma wnuczke od mojej siostry. Ja gdy bylam w 2 ciazy to wszyscy mowili zeby tylko byla dziewczynka, bo taka to zawsze przy mamie i masz pocieche z dziecka. A to przy synu nie bedzie tej pociechy, syn co zaraz ucieknie a rodzicow zawsze ma gdzies? Dziwne stereotypy. Tak samo jak obie dowiedzialy sie ze beda.miec wnuczki to powiedzialy ze wkoncu beda babciami bo teraz to tylko zony dziadkow. Co to ma wgl byc za dyskryminacja chlopcow. Od razu skazani na najgorsze bo z chlopca to nic nie bedzie. Znam duzo dziewczyn ktore maja gdzies rodzicow, tylko sie ich trzymia zeby otrzymywac pomoc ale tego to juz nikt nie zauwaza.
I tak samo mowia ze jednak matki majace corki sa ladniejsze i od zawsze tak bylo. Co juz kompletnie pierwszy raz slysze. Zawsze widzialam ze to matki chlopcow o wiele lepiej sie prezentowaly,bardziej zadbane i szczuplejsze. Ale widac wszystko zrobia zeby uprzykrzyc zycie.

Odnośnik do komentarza

Też mam dwóch synów ale myślę, że to zależy od człowieka jak traktuję się wnuków i wnuczki. Mojej teściowej to wszystko jedno... moja mama jest babcią tylko dla moich synów bo młodsza siostra jeszcze bezdzietna więc szaleje na ich punkcie ale nie wiem co by było gdyby miała wnuczkę, podejrzewam, że nie faworyzowałaby jej ze wzg na płeć bo moich chłopców obsypuje prezentami :) Co do tej teorii, że córka zostaje z rodzicami słyszałam i podobnie jak Ty uważam, że większe bzdury nie można było wymyślić. Zależy jaki się ma kontakt z dzieckiem bez znaczenia czy to syn czy córka. No bo mam teraz rozumieć, że dorosły żonaty syn nie będzie do mnie przyjeżdżał bo będzie jeździł do rodziny swojej żony? A mnie po ślubie w ogóle nie odwiedzi? Tak stawiają sprawę właśnie "eksperci" od płci dzieci.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...