Kącik dla mam

Kierunek w szkole policealnej

~klaczka9888

~klaczka9888

Kochane mamy. Kilka lat temu zaszłam w ciąży i nie było czasu, żeby dokończyć edukację. Skończyłam liceum ogólnokształcące, nic dalej. Teraz pomyslałam, że fajnie byłoby zrobić jakąś szkołe policealną, żeby się rozwijać, nauczyć czegoś nowego. Jakie szkoły i kierunki możecie polecić? Dodam, że interesuje mnie nauka w Warszawie więc jest z czego wybierać

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Szkoła ŻAK

~Szkoła ŻAK

Dzień dobry,
jeśli zastanawiasz się nad wyborem szkoły policealnej zapraszamy do skorzystania z oferty szkoły ŻAK. Jesteśmy największą siecią szkół policealnych w Polsce, a swoje oddziały mamy w ponad 80 miastach w całym kraju. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą dostępnych kierunków https://zak.edu.pl/. Rekrutacja na semestr zimowy wciąż trwa! Zapraszamy do zapisów do końca marca :)

~justaaaan

~justaaaan

Jeśli chcesz wiedzieć jakie kierunki warto zrobić w szkole policealnej, to grafikę, technika administracji i w szczególności kierunki w szkole medycznej. Wiem, że te wszystkie kierunki są dostępne własnie w Żaku, więc polecam się długo nie zastanawiać :)

~janinka465

~janinka465

Ja w Cosinusie robiłam kierunek masażysta i dużo się tam nauczyłam, naprawdę wykształceni nauczyciele którzy wiedzą jak przekazywać wiedzę. No i szkoła jest darmowa, można uczęszczać zaocznie także nie ma problemu z pracą w tym czasie.

obywatelmarta

obywatelmarta

Byłam w podobnej sytuacji, też miałam wybrać szkołę policealną ale ostatecznie wybrałam studia. Właśnie zrobiłam licencjat w WSH we Wrocławiu. polecam tą szkołę ze względu na sposób nauczania, mają dużo fajnych kierunków

59282 obywatelmarta Kobieta, 36 lat, Krakow