Skocz do zawartości
Forum

Były chłopak nie interesuje się dzieckiem a chce mi je odebrać


Gość Edyta1289

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Edyta1289

Witam nie wiem co mam robic juz wiec postanowilam napisac tutaj. Moja sytuacja jest trudna nie wiem czy ktos miał tak samo jak ja. Z chłopakiem byłam 4 lata w związku. Mieszkaliśmy oddzielnie. Od kad urodził się nasz syn nie interesował się nim. Przyszedł do szpitala niby go zobaczyć myślałam ze weźmie na ręce przytuli a on nie spojrzał tylko od razu chciał odemnie seksu w szpitalu w laziece. Tak jest od początku urodzenia syna. Syn mój ma 16 miesięcy już. Odwiedza go co tydzień ja mieszkam z rodzicami. Jak on przyjeżdża to widać ze się nim nie interesuje mu chodzi o mnie przyjeżdża i od razu idzie leżeć na łóżko i czekać na mnie myśląc ze będę z nim spala. Przez niego z początku zabrali mi wszystkie pieniądze i 500 Plus i rodzinne bo z początku specjalnie podał swoje duże dochody dlatego teraz robię alimenty przez mediatora abym odzyskała pieniądze. Alimenty płaci mi dobrowolnie 300 zl. Ale jezeli czasem chce aby o pare dni szybciej wyslal alimenty to on chce za to odemnie seksu a z nim nie jestem. Dla małego jak coś kupi to też chce seksu a jak odmawiam to zabiera to z powrotem. Jest tak samo jak przyjeżdża jeżeli mu odmowie wychodzi i trzaska dzwiami mowiac ze sie spotkamy u adwokata. W czasie ciąży już mnie szarpal byłam nawet w szpitalu miałam ciąże zagrożona. Gdy mój syn miał 4 miesiące zachorował i lezelismy 3 dni w szpitalu nawet nie przyjechał na minutę odwiedzić zobaczyć go tylko napisał ze przyjedzie jak już w domu będę . . Mu cały czas tylko chodzi o seks ja nie wiem co mam robić to co małemu kupuje on musze mu seksem płacić za to . Nie bede wszystkiego pisala bo jeszcze gorzej i dluzej by pisac. raz to mnie chcial zmusic do seksu bez mojego pozwolenia . Teraz ostatnio miałam już dość wyzwalam go od najgorszych mówił ze odbierze mi syna ze pójdzie do sądu. Mówił ze powie że spotykam się z mężczyznami za pieniądze. Ze syna zostawiam. Przyznam się ze raz tak się to zdarzyło ze z mężczyzną spotkałam się za pieniądze ale wtedy robiłam to dla synka bo nie chciał tamty szybciej alimentów dac a wtedy zostawiłam synka z rodzicami nie zostawiłam go samego. Boję się ze przez to mogą mi go zabrać a ja dbam o niego i robię aby jak najlepiej miał co ja mogę z tym byłym chłopakiem zrobić i czy naprawdę mogą mi go zabrać ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...