Skocz do zawartości
Forum

Pakiet medyczny czy wizyty na nfz dla dziecka


Gość Daria Nowicka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Daria Nowicka

Cześć, Mamy. Piszę tu po raz pierwszy bo zastanawia mnie jedna sprawa, której chyba jeszcze nikt tu nie poruszał. Jestem mamą przedszkolaka który, raz na miesiąc przynejmniej ląduje u pediatry z objawami grupowo-przeziębieniowymi, do tego dochodzi dermatolog (AZS od urodzenia) i raz na jakis czas wiadomo jeszcze jakiś inny specjalista albo szczepienie i robi się tych wizyt u lekarzy cała masa. Myślę w związku z tym coraz poważniej nad pakietem medycznym np. w Lux Medzie dla młodego, ale nie mam nic takiego w pracy po prostu - chcę wejść na stronę i kupić, ale zanim to zrobić potzrebuję rady. I tu moje pytanie: czy takie pakiety dla dziecka w Lux Medzie się sprawdzają?
Macie? Znacie? Korzystacie? Dziękuję za każdą odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Ja mam wykupiony pakiet medyczny w Lux Med dla całej rodziny. Moja córa też przynosi ciągle coś z przedszkola więc korzystamy często. Dla mnie to wygoda, że mogę sama umówić sobie termin wizyty dzięki portalowi pacjenta. Mamy możliwość umówienia wizyty domowej co mając dziecko też jest ważne. No i teraz można wybrać sobie na lekarza rodzinnego specjalistę od nich co dla mnie też jest ważne, no bo teraz cała dokumentacja medyczna jest w jednym miejscu.

Odnośnik do komentarza

Ja też mam wykupiony pakiet medyczny w Lux Medzie i faktycznie - ta nowość, która umożliwia wybranie swojego lekarza rodzinnego bardzo ułatwia dostęp do dokumentacji medycznej, wszystko masz w jednym miejscu przez co jest łatwy dostęp do niej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...