Skocz do zawartości
Forum

Jak wyglada Wasz dzień z niemowlakami ;)


Gość Martynka11

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Martynka11

Cześć ciekawi mnie jak wyglądają wasze dni z maluszkami w domku ;) Ja mam 5 miesięcznego dzidziusia i powiem szczerze ze ciagle coś chce robić dotykać chodzić po domku i trzeba nosić ;) sprzątam tylko jak sobie robi drzemkę i to mam max 40min na to ;) druga drzemka to tez Ok 40-50 min wiec szybko jakiś obiad ;) i to na tyle a gdyż zasypia Ok 20,21 to już nawet nie mam siły na sprzątanie ;D Jak to wyglada u was ?

Odnośnik do komentarza
Gość xWaniliowa

U mnie ostatnio wszystko się przestawiło. Godziny drzemek u małej i jej chęć współpracy do zabaw i dania mamie wolnego czasu. W ciągu dnia kroku zrobić za drzwi nie mogę bo mała widzi i placze. Zabawki ją interesują na dwie minuty ale ja muszę być obok. Wyjście do toalety max. 2 minuty bo potem płacz. :D
Za to ma dwie drzemki w ciągu dnia po około 30 minut lub czasem godzinie więc wtedy mogę cokolwiek zacząć robić. Ale chodzi spać na całą noc już od 16-tej więc mam wtedy wolny wieczór i na obowiązki i lenistwo i dla faceta. :)

Odnośnik do komentarza

Mój Mały będzie miał dopiero 10 tygodni więc nie ma właściwie unormowanego czasu spania. Śpi wtedy gdy mu się podoba, zazwyczaj zasypia podczas karmienia. Są dni kiedy śpi cały czas więc mam możliwość sprzątania, gotowania i czas na zabawę ze starszym synem a są też takie że ciągle go coś wybudza i muszę gdzieś koło niego być albo próbować go uśpić. Rano też nie wstaje o jednej godzinie dlatego ten dzień ma taki porozkładany, może jak ustalimy jakieś inne rytuały oprócz wieczornej kąpieli bardziej się ustabilizuje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...