Kącik dla mam

Fotelik samochodowy dla dziecka

~Wiola44

~Wiola44

Witam! Poradźcie mi jakie foteliki samochodowe są najlepsze ? jakie Wam się sprawdzają ? Wiele osób pisze że bardzo dobre są foteliki kiddy mieliście może takie ?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Dziubala

Dziubala

Na forum jest sporo wątków o fotelikach, poszukaj i poczytaj kto co poleca.
Dla każdego rodzica inny fotelik jest najlepszy ;)
Co do Kiddy, to moje dzieci nie miały takiego.

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
~poskas

~poskas

Marka i parametry zależą od budżetu. Foteliki masz sprzedawane w bardzo różnych cenach, Oszczędzanie jest kiepskim pomysłem - trzeba wybrać taki fotelik, który zapewni święty spokój korzystania. Tzn. zagwarantuje bezpieczeństwo dla dziecka. A to wcale nie wymaga wielkiego wydatku. Powodzenia.

~bassia33

~bassia33

Ja teraz używam często urządzenia podtrzymującego Smart Kid Belt, mam dwójkę dzieci i małe auto więc nie mam miejsce na foteliki a pas ten jest bezpieczny, posiada certyfikaty i homologacje. Jest wygodny w użyciu, praktyczny, no i nie jest drogi jak foteliki.

~anka09

~anka09

jeśli dziecko ma być bezpieczne to w wadze 0-24kg tylko i wyłącznie concord reverso plus

mamuśka001

mamuśka001

My mamy fotelik jasper z lionelo. Ma wszystkie najpotrzebniejsze atesty . Sprawdza się bardzo dobrze ;-)

62955 mamuska001 Kobieta, 24 lata, Kraków
~Basia4

~Basia4

Miałam spory dylemat odnośnie fotelika dla córci, a ostatecznie padło na model romer w sklepie Tosia dostałam dodatkowo fajną zniżkę i już jesteśmy po pierwszej dłuższej podróży nad morze i było super. Mała komfortowo przebyła podróż