Skocz do zawartości
Forum

Problem z nerką w ciąży i po.


Rekomendowane odpowiedzi

Hej.
Moja ciąża musiała zostać wywoływana bo od jakiegoś 37 tygodnia miałam okropne bóle nerki. Nie mogłam się prawie ruszać, ból był taki że płakałam co nawet przy porodzie się nie zdarzyło. Sądziłam że to kamienie nerkowe ale nie..
Pojechałam do szpitala i okazało się, że to dziecko uciska na nerkę. Była powiększona i znajdowało się w niej więcej płynu niż być powinno. Więc okej, zostałam w szpitalu do porodu na kroplówkach przeciwbólowych i antybiotykach plus poród był wywoływany a dziecko przyszło w 39 tygodniu i 6 dniach ciąży. Lekarze wykluczyli kamienie nerkowe, stwierdzili że po ciąży gdy dziecko uciskać przestanie, powinno się wszystko unormować. A jednak nie.. Ostatnio (2 tygodnie temu) znów ból się pojawił przez kilka minut razem z co chwilowym kłuciem tak jakby cewki moczowej (wiem jak to czuć bo pobierali mi mocz prosto z pęcherza..) i moje pytanie brzmi:
Czy któraś z Pań miała podobnie? Czy to jednak mogą być początki kamieni nerkowych a nie jedynie zablokowanie ujścia nerek przez dziecko..
Dodam że obecnie mi ubezpieczenia brak (czekam na unormowanie pewnych spraw) więc do lekarza chwilowo udać się nie mogę.

https://www.suwaczki.com/tickers/thgfyx8ds56okvbm.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...