Kącik dla mam

Skuteczna reklama firmy

Kasia020

Kasia020

Otwieram salon kosmetyczny. Kupiłam też samochód służbowy, aby dojeżdżać do klientek. Czy uważacie, że warto okleić go dodatkowo jakąś folią? A jeśli tak, kto zrobiłby mi coś takiego w Krakowie?

56978 kasia020 Kobieta, 27 lat, Poznań

Odpowiedzi znajdują się poniżej

izamaj

izamaj wpis edytowany

Jeśli chodzi o reklamę firmy, to najwięcej korzyści przynosi teraz reklama w sieci. Z własnego doświadczenia wiem, że warto w nią zainwestować - koniecznie sprawdź ofertę tej agencji: https://sem7.pl/ mi bardzo pomogli :)

56575 izamaj Kobieta, 35 lat, Zabrze
~Adaaaa

~Adaaaa

Ja bardzo jestem ciekawy jak wyjdzie firmie Bannermaker ich system do kupowania banerów online, bo mają coś takiego wdrożyć za jakiś czas. Póki co zamawiam u nich telefonicznie, na bannermaker.eu są namiary. Jakość pierwsza klasa, mocna plandeka, odporna na warunki.

szewa5

szewa5 wpis edytowany

Oklejenie samochodu może być dobrym sposobem na reklame, ale lepiej na chwile obecną zainwestować w reklamę w social mediach oraz kampanie adWords. Posiadasz swoją stronę internetową?

58025 szewa5 Mężczyzna, 36 lat, Suwałki
~Tomek_89

~Tomek_89

Wstrzymaj sie do lutego i wybierz się na targi Remadays, można zaoszczędzić. Firme która mi samochody firmowe oklejała tam znalazłem, przez rok nic się z folią nie dzieje, ani nie blaknie ani nic. I gadżety reklamowe od razu zamówiłem, wszystko w jednym miejscu można ogarnąć

dzidzia1

dzidzia1

W dzisiejszych czasach to chyba najlepiej postawić na pozycjonowanie

58100 dzidzia1 Kobieta, 26 lat, Kraków
~stivers

~stivers

Dzień dobry,
jakie są Wasze strategię na skuteczną reklamę firmy? Właśnie zaczynam tą przygodę, ponieważ otwieram własną działalność. Będzie to biuro turystyczne. Na pewno biorę pod uwagę Internet, ale zastanawiam się także nad jakimiś broszurami, folderami i literami przestrzennymi. Co byście mogli mi jeszcze polecić?

bartekkochanowski

bartekkochanowski

Myślę, że jest wiele rodzajów i form skutecznych reklam. Jednak ważne jest by reklamy te nie były nad wyraz "przesadne" oraz takie by nie były "tandetne". W przypadku biura podróży świetnie, że wymieniłaś kilka ważnych rzeczy w kwestii gadżetów firmowych, ale warto również nie zapominać o innych jak długopisy z nadrukiem, pendrive z nadrukiem czy też o torbie z nadrukiem.

58538 bartekkochanowski Mężczyzna, 29 lat, Warszawa
Ela78

Ela78

Reklama to nie wszystko w dzisiejszym biznesie, owszem jest ważna by zaistnieć w sieci. Ale trzeba tez pomyśleć o funkcjonowaniu firmy. Aby ułatwić sobie pracę i innym warto wdrożyć system elektroniczny obieg dokumentów. Dzięki temu nie ma już tradycyjnej formy papierkowej, masz pewność że ważne dokumenty, fv nie zaginą. Sama zamierzam skorzystać z tej opcji i warto się zgłosić do nich http://www.primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow

55194 ela78 Kobieta, 41 lat, Bydgoszcz