Kącik dla mam

Oczyszczacz powietrza

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Dziubala

Dziubala

Nadmiar ozonu jest szkodliwy dla zdrowia, trzeba by więc poczytać jakie są bezpieczne dawki, a potem sprawdzić czy urządzenie spełnia te warunki.
Moim zdaniem ozonator jest niepotrzebny, większa korzyść jest z jonizatora, a jeszcze lepsza z oczyszczacza z jonizatorem :)

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
~kasesja

~kasesja

Ja w zeszłym roku właśnie na [reklama usunięta] kupiłam oczyszczacz z jonizacją i dodatkowo z lampą UV co zabija bakterie i nawilżaniem na [reklama usunięta] za niecałe 700 zł. U nas probleme był smog i głównie z tego powodu go kupiliśmy. Ale trzeba przyznać, że od momentu użytkowania jest dużo mniej latającego kurzu i w okresie grzewczym problem z suchym powietrzem zniknął,

~Murielsta

~Murielsta

Sama aktualnie wynajmuję mieszkanie w dość zanieczyszczonej okolicy, tak wieć kupiam sobie oczyszczacz powietrza ( zdecydowałam się na firmę Clatronic). Jak na razie spełnia moje wymagania. Mieszkanie nie jest duże, tak wiec dobre sobie radzi z oczyszczeniem takiej powierzchni ( nie wiem jednak jak to byłoby w przypadku większych domów). Można nim latwo sterować. Ma również funkcję nawilżania jak i monitorowania czystości pomieszczenia.
Buduję teraz dom i chcę zamontować w nim system rekuperacji. Jest to jeszcze bardziej zaawansowany tryb, można tam montować filtry.

~Torteia

~Torteia

Najważniejszą funkcja jest usuwanie smogu. Najbardziej znane drobinki pyłu to te oznaczone PM 2.5 i PM 10. Oczyszczacze z filtrami HEPA są w stanie skutecznie się ich pozbyć. Stacje pomiarowe w miastach oraz te prywatne są w stanie je wykryć. Inne filtry, które powinny się znaleźć w dobrym oczyszczaczu to:
Filtry węglowe - usuwają nieprzyjemne zapachy. Pozbywają się tych z dymu papierosowego, pochodzącego od zwierząt czy też smażenia.
Filtry siatkowe - eliminują wstępne zabrudzenia takie jak kurz, śmieci albo włosy. I dzięki temu chronią pozostałe filtry....
Sugeruję z góry kupić sobie jakiś profesjonalny oczyszczacz, bardzo dobre mają firmy Ideal oraz blaupunkt https://najlepszefiltry.pl/oczyszczacze-powietrza - są do przejrzenia sobie tutaj.

~celinkaa11

~celinkaa11

Ja w zeszłym miesiącu zamawiałam oczyszczacz powietrza online [reklama usunięta]. Mają naprawdę bardzo dobrą jakość oczyszczaczy powietrza. Moja córka jest alergikiem od urodzenia i lekarza nam polecił zakup, oczyszczacza powietrza teraz widać i czuć różnicę. Córka mniej się męczy.

joannanwk09

joannanwk09

U mnie ze względu na alergię oczyszczacz jest niezbędny. Po za tym przy maluchu to na prawdę bardzo pożyteczna rzecz. Ja mam Airdog X5 i sprawdza się super, a za tą cenę to na prawde świetnej jakości sprzęt. Co jest fajnego nie musisz w nim wymieniać filtrów, wystarczy tylko umyć kasetkę filtrującą chociażby w zmywarce:) możesz sobie spradzić więcej na ich stronie http://airdog.pl/dlaczego-airdog.

61802 joannanwk09 Kobieta, 30 lat, Kraków