Kącik dla mam

Oczyszczacz powietrza

~reniaK

~reniaK

Czy korzystałyście w ciąży i/lub po z oczyszczacza powietrza w domu? :) Zastanawiam się właśnie nad zakupem takowego, głównie ze względu na smog, choć przy dzieciach chyba i tak dobrze pomyśleć o takim rozwiązaniu. Na razie nie zapowiada się, żebyśmy mieli przenieść się na wieś. Trochę poszperałam i trafiłam na taki model: http://www.camryhome.eu/index.php?lng=pl&id_prod=cr_7960 Może któraś zna z doświadczenia?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~ciociadocia

~ciociadocia

hm, też się zastanawiam nad zakupem czegoś takiego. W dużych miastach powietrze jest jakie jest, a jednak w domu spędza sie sporo czasu. A powiedzcie mi, ten model z camry widzę, że ma tryb nocny, faktycznie to się sprawdza?

~Djica

~Djica

Ja co prawda ten oczyszczacz mam stosunkowo niedługo, ale potwierdzam, że widać różnicę w jakości powietrza. I tryb nocny się sprawdza :) Mam raczej lekki sen, ale urządzenie mnie nie budzi nawet jak stoi w sypialni.

wiolkakk

wiolkakk

Tylko że nawilżacz nawilża powietrze, ale go nie oczyszcza - to są dwa różne produkty.

58076 wiolkakk Kobieta, 30 lat, Bytom
camileo

camileo

Też w trakcie swojej ciąży zdecydowałam się na zakup oczyszczacza powietrza ponieważ martwiłam się o zdrowie mojego przyszłego dziecka i muszę przyznać, że urządzenie spełnia swoją funkcję, zakupu dokonałam na blue-air.pl

59041 camileo Kobieta, 32 lata, Konin
~zanka992

~zanka992

Właśnie nie wiem czy to jest takie zachwycające jak ludzie mówia, wydaje mi się, że przyszła na to moda i wszyscy chcą mieć czyste powietrze, ale nie zdają sobie sprawy z tego jak mocno to wpływa na wyjałowienie przestrzeni. Miałam taki przez pół roku i oddałam go siostrze, bo okazało się, że pozbyłam się wszytskich bakterii z domu i dziecko zaczęło mi chorować bo nie miało naturalnej flory bakteryjnej, a ja miałam tak suche oczy i wszystko mnie w nich piekło. całe szczęście, że krople mi pomogły i po hialeye było lepiej, ale nie polecam oczyszczaczy szczególnie przy małych dzieciach w domu.

magda478

magda478

Może wybrałeś oczyszczacz złej marki.
Ja od dłuższego czasu posiadam takie urządzenie i jestem bardzo zadowolona. Moje dzieci również nie odczuwają żadnych skutków ubocznych, a wręcz przeciwnie. Dzięki działaniu urządzenia mają mniejsze dolegliwości związane z alergią (zmniejszył im się katar oraz mniej kaszlą).
Dodatkowo myślę, że przy zanieczyszczonym powietrzu oraz smogu warto mieć takie urządzenie.

60329 magda478 Kobieta, 44 lata, Wrocław
alina444

alina444

A ja szczególnie przy małych dzieciach polecam, jak są obawy o poziom wilgotności to radzę zwrócić uwagę na oczyszczacze powietrza Sharp. Większość ich modeli posiada wbudowany nawilżacz z higrostatem - czyli urządzenie samo ocenia poziom nawilżenia w pomieszczeniu i wyrównuje do odpowiedniego poziomu. Oczyszczacz na pewno nie wyjaławia powietrza w mieszkaniu, działa bardzo pozytywnie, moje dzieci dużo mniej chorują.

58479 alina444 Kobieta, 45 lat, Warszawa