Skocz do zawartości
Forum

Vaginoplastyka - jak uważacie?


Gość Dominica

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Mam pewien kłopotliwy problem... Rok temu podczas naturalnego porodu urodziłam swoje Maleństwo. Niestety od tamtej pory moja pochwa i jej przedsionek znacznie się rozciągnęły. Życie seksualne dla mnie umiera... Nie dość, że się tego wstydzę, to jeszcze nie czuję przyjemności w trakcie stosunku. Mąż nie chce podejmować ze mną tego tematu, uważa, że sama mam sobie z tym poradzić...
Czy któraś z Was miała robioną vaginoplastykę? Czy jest to mało bolesne i nie ma blizn?

Odnośnik do komentarza

Kochana miałam ten sam problem. Różnica polegała na tym, że ja byłam w ciąży bliźniaczej, więc moja pochwa po porodzie wyglądała jak zużyty, rozciągnięty balon (dosłownie). Wydaje mi się, że w takiej sytuacji mąż powinien Cię wspierać, a nie zostawiać problem na Twojej głowie. Mam nadzieję, że jeszcze się opamięta. Robiłam waginoplastykę rok temu i od tamtej pory razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni. Moja satysfakcja z życia seksualnego znacznie wzrosła. Za to mąż cieszy się z faktu, że zrobiłam się ciaśniejsza :D Co do blizn to nie mam ani jednej, w końcu to zabieg a nie operacja. Nie ma sensu zwlekać! Teraz pozostaje jedynie kwestia doboru odpowiedniego gabinetu. Trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza

Może rzeczywiście powinnam się zdecydować, bo ile można się męczyć. Z resztą mąż coraz mocniej naciska, żebym uprawiała z nim sex... A ja nie mam kompletnie ochoty - zerowe libido. Strasznie przeszkadza mi jałowość stosunku. Tylko gdzie wybrać się na taki zabieg? Może jest ktoś z województwa śląskiego, kto mógłby polecić i dać namiar na jakiś gabinet? Wolałabym sprawdzone miejsce, zawsze to pewność, że zabieg będzie wykonany profesjonalnie.

Odnośnik do komentarza

Swój zabieg robiłam w gabinecie Efecta w Częstochowie, jak już wcześniej pisałam jestem bardzo zadowolona z rezultatu. Pani Doktor profesjonalnie podchodzi do pacjenta i traktuje każdy przypadek indywidualnie. Opieka na najwyższym poziomie. Zabieg sam w sobie był bezbolesny i mało inwazyjny, więc nie ma czego się bać :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...