Kącik dla mam

Kolor ścian w pokoju

Odpowiedzi znajdują się poniżej

anita.st

anita.st

Skoro pokój nie jest za duży, to koniecznie jasny odcień żeby go trochę "powiększyć". Co powiesz na turkus, lazur?

58665 anita-st Kobieta, 33 lata, Warszawa
wiolkakk

wiolkakk

Szary jest ok, ale żeby nie było tak monotonnie, to proponowałabym jeszcze jakieś dekoracje... Może naklejki na meble?
[reklama usunięta]. Wygląda to rewelacyjnie!

58076 wiolkakk Kobieta, 30 lat, Bytom
madrax

madrax

My z mężem zdecydowaliśmy się ostatnio na domalux, bo kolega nam je polecił. Ciekawa oferta, możesz przejrzeć tutaj http://www.domalux.pl/produkty/wszystkie. Generalnie wybieranie farby sprowadza się do tego jak chce się zaaranżować cały pokój, bo to właśnie od tego zależy ;)

43448 madrax Kobieta, 29 lat, Warszawa
loli33

loli33

Wydaje mi się, że kolor powinien być biały albo jasno szary natomiast dodatki mogą być różowe dla dziewczynki czy niebieskie dla chłopca :) Chociaz moja córcia różu nie znosi :D Ona kocha zólty :)

60474 loli33 Kobieta, 33 lata, Bydgoszcz
alina444

alina444

Brąz i szary to mnie jakoś nie przekonuje, wolałabym bardziej wyrazisty chociaż jeden z tych kolorów. Wiadomo szary modny no ale ile też można. Może odważnie żółty? Kocham kolor słoneczne sari z dulux kolory świata. Do brązowych mebli mam w pokoju i nie przejada mi się, mimo że ciemne i mocne kolory mają taką tendencję. On pasuje idealnie do tego pomieszczenia.

58479 alina444 Kobieta, 45 lat, Warszawa
nesteria

nesteria

Szary kolor to wg mnie dobry pomysł - jest to kolor dość neutralny, nie za ciemny, nie za jasny, więc ani optycznie nie zmniejszy przestrzeni, ani nie będzie razić w oczy. A do czekoladowego i białego koloru będzie dobrze pasować. Przełamać te barwy można dodatkami w żywych odcieniach.

60997 nesteria Kobieta, 29 lat, Warszawa
Baśka99

Baśka99

A może delikatnie niebieski? Taki lekko wpadający w szary, raczej z tych jasnych :)

61047 baska99 Kobieta, 28 lat, Las