Kącik dla mam

Wytatuowani rodzice?

tatanamaxa

tatanamaxa

Co sądzicie nt. wytatuowanych rodzicach? Ja i żona mamy tatuaże, jesteśmy dobrymi rodzicami a patrzą na nas niektórzy nieciekawie. Zwłaszcza starsze osoby.

57022 tatanamaxa Mężczyzna, 37 lat, Wrocław

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Waniliowa

Waniliowa

Nie należy nikogo oceniać po wyglądzie, a rodzic też człowiek! Sama mam dwa tatuaże a w planach jeszcze więcej i głupotą dla mnie byłoby ocenianie małżeństw z dziećmi przez ich tatuaże.. Najgorszych rodziców można spotkać choćby w kościele a tych najlepszych na koncercie zespołu heavy metal'owego. ;)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/thgfyx8ds56okvbm.png

56428 waniliowa Kobieta, 25 lat, Austria
barbaraaaaa

barbaraaaaa

nie powinno się pod względem wyglądu oceniać innych, wiadomo że są skrajne przypadki gdzie ewidentnie ktoś przesadzi bo od stóp do góry ma tatuaże nawet na twarzy albo ileś kolczyków ale to skrajne przypadki ludzi którzy przesadzili z "ozdabianiem się" i się szpecą ale osobiście uważam ze tatuaż czy nawet kilka, nie jest powodem do uważania kogoś za złego rodzica czy złą osobę w ogóle. Według mnie tatuaże nie są niczym złym / niestosownym ale uważam ze powinny znaczyć coś dla osoby które je ma, zrobienie ich dla mody czy dlatego ze inni mają nie jest rozsądne.

• wytatuowani-rodzice_61405.jpg
2515 barbaraaaaa Kobieta, 30 lat, Lubelskie
Awilana

Awilana

Ja tam jak najbardziej nie mam nic na przeciwko! Sama mam jeden malutki hihi... starsze osoby z reguły tak patrzą bo się utarło kiedyś że tylko kryminaliści mają tatuaże. Na szczęście ten pogląd przemija i coraz więcej starszych osób się tatuuje, żeby spełnić marzenie z młodości, bo kiedyś to w ogóle nie wypadało. Tak więc nie przejmuj się, na pewno sami zazdroszczą! :D

57073 awilana Kobieta, 34 lata, Łódź
Delicata

Delicata

Nie rozumiem w ogóle dlaczego ludzie, którzy nie mają dzieci mogą mieć tatuaże, a ci którzy są rodzicami już nie, przecież ci młodzi wytatuowani też pewnie w końcu będą rodzicami... Osobiście nie widzę nic złego w tatuażach i nikt nie powinien dyktować komu wypada, a komu nie wypada zrobić sobie tatuaż. To nie te czasu, kiedy tego typu zdobienie ciała kojarzyło się z więźniami.

57071 delicata Kobieta, 32 lata, Gliwice
Olga675

Olga675

Ja jestem za tatuażami. Jakie to ma znaczenie czy ktoś jest wytatuowany? Najważniejsze, aby dbał o swoje dzieci, a to czy komuś się podobają czy nie to jest już problem tych osób ;-) Nie da się niestety "dogodzić" każdemu. I w sumie to po co?

57198 olga675 Kobieta, 28 lat, Warszawa
Natala80

Natala80

też nie widzę nic złego w tatuażach, bo niby co to zmienia? Czy masz tatuaż czy też nie, Twoja osobowość zostaje ta sama. Nie przejmuj się ludźmi starszymi, jedni rozumieją drudzy nie

57240 natala80 Kobieta, 39 lat, Warszawa
mamusia_synusia84

mamusia_synusia84

Teraz tatuaże są bardzo modne, niedługo będzie problem spotkać kogoś bez tatuaży ;) to już nie te czasy, kiedy tatuaż jednoznacznie kojarzył się z osadzonymi opuszczającymi zakłady karne.

57242 mamusia-synusia84 Kobieta, 35 lat, Warszawa
agakoma

agakoma

No ale nie da sie ukryć, że robienie sobie tatuaży ma jakiś tam związek ze skłonnością do robienia ryzykownych rzeczy. Może Ci ludzie łączą tw dwie rzeczy i boją się, że rodzice nie są zbyt odpowiedzialni :/

57320 agakoma Kobieta, 32 lata, Kielce
barbaraaaaa

barbaraaaaa

Myślę, że obecnie robienie tatuażu nie jest żadną ryzykowną rzeczą, studia tatuażu przestrzegają wszelkich zaleceń mających uchronić tatuowaną osobę od np chorób czy zakażeń, nie jest to tez nie wiadomo jaki ból - w innym przypadku mało kto by sie na to decydował.

2515 barbaraaaaa Kobieta, 30 lat, Lubelskie
agakoma

agakoma

Nie chodzi mi o to, że akurat robienie sobie tatuażu jest ryzykowne, tylko że świadczy o czymś, a konkretnie o chęci robienia jakichś niestandardowych i uznanych za szalone rzeczy.

57320 agakoma Kobieta, 32 lata, Kielce