Kącik dla mam

Zaproszenia ślubne, gdzie zamówić?

~Wiola44

~Wiola44

Witajcie! Poradźcie mi gdzie zamawiacie zaproszenia ślubne? Mniej więcej wiem jakby miały wyglądać , chcę tylko by ktoś to teraz zrobił według mojego projektu. Zależy mi na bardzo solidnej i profesjonalnej firmie. Wiele osób poleca zaproszenia od http://artenne.pl/ , ponoć są bajeczne i wykonane z pasją . Co mi radzicie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~weronika35

~weronika35

ja zamawiałam od amelia-wedding. Mają duży wybór, więc powinnaś znaleźć coś dla siebie. Bez dopłaty drukują nazwiska gości. Dobry kontakt z firmą, otrzymaliśmy informacje o czasie realizacji i został on dotrzymany, a to częsty problem w sezonie ślubnym niestety. No i co najważniejsze, zaproszenia są PRZEPIĘKNE!

nikolina55

nikolina55

W sieci pełno jest takich stron, które zajmują się robieniem zaproszeń, mnie bardziej odpowiadałoby gdyby ktoś zrobił takie zaproszenie jakie sama zaprojektuję.

53312 nikolina55 Kobieta, 24 lata, Radom
psycholog Kamila Krocz

psycholog Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Ja również zamawiałam na Amelii i byłam zadowolona. Co najważniejsze, są bardzo elastyczni, bo wybrałam sobie jeden wzór, ale nie podobał mi się układ treści w środku zaproszenia. Nie było jednak problemu z wprowadzeniem modyfikacji i po kilku rozmowach z projektantem zrobił zaproszenia według moich sugestii. Mam nadzieję, że znajdziesz takie zaproszenia, które spełnią Twoje oczekiwania. Powodzenia w organizacji ślubu i wesela! :)

27620 psycholog-kamila-krocz Kobieta, 33 lata, Lublin
~MariaFRS

~MariaFRS

Jest wiele sklepów internetowych sprzedających zaproszenia ślubna. Niestety, tylko garstka z nich może poszczycić się ciekawymi pozycjami. Zalicza się do nich sklep widniejący pod adresem http://www.moje-zaproszenia.pl/ :-).

Delicata

Delicata

Też podobały mi się zaproszenia z Amelii, ale w końcu znalazłam dużo tańsze, nietypowe i bardzo w moim stylu na allegro, do tego z pełną personalizacją. Warto zadać sobie trochę trudu i przeszukać ofertę różnych sklepów na allegro, bo na prawdę można upolować czasem perełki :)

57071 delicata Kobieta, 32 lata, Gliwice
ulka_p

ulka_p

Ja swoje kupowałam przez Internet, nie pamiętam na ten moment nazwy sklepu, ale wiem, że mieli lepsze ceny niż stacjonarnie. Wybór też całkiem szeroki.

57460 ulka-p Kobieta, 31 lat, Kraków
~MonikaaaW

~MonikaaaW

Ja zamawiałam swoje zaproszenia od Artenne http://artenne.pl i muszę przyznać że wykonali bajecznie piękne zaproszenia. Zamawiałam też winietki oraz księgę gości. Bardzo pomogli mi przy wyborze projektu. Wszystko wykonali według tego jak chciałam. Są bardzo kreatywni i elastyczni . Można liczyć na pomoc oraz poradę z ich strony. Czas realizacji jest bardzo szybki i cena bardzo korzystna.

~Ulkere

~Ulkere

Jeśli ktos nie ma czasu i nie ma umiejętności artystycznych to faktycznie może zamówić zaproszenie gotowe. Jednak z własnej strony proponowałabym zastanowić sie nad własnoręcznym zaprojektowaniem zaproszenia :)
Zamówcie w drukarni internetowej:
https://www.openprint.pl

Nie powinno być drogo.

~musztardka

~musztardka

Mnie nie przekonują zaproszenia drukowane masowo a sama nie mam takich zdolności żeby sobie sama zaproszenie zaprojektować :/ A mimo to chciałabym coś oryginalnego.. Myśle wiec o takich robionych recznie , co sądzicie? to w koncu nie masowka i będe mieć satysfakcje że zapraszam z klasą i po swojemu czyli oryginalnie... Wstępnie wybrałam dwa wzory takie delikatne i bez zbytnich zdobień i kolejny wzór https://www.bialykot.com.pl/zaproszenia-slubne-blue-florence,id69.html w moim ulubionym niebieskim , co byście wybraly ?

~musztardka

~musztardka

Jeden wzór mi sie nie wkleił, takie lawendowy To który Koleżanki doadzicie?