Skocz do zawartości
Forum

Kroplówki witaminowe


Gość Wiola44

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o minusy, większość lekarzy powie, że można doprowadzić do hiperwitaminozy lub uszkodzenia żył. Dla mnie te argumenty są bez sensu. Pierwsza kwestia jest taka, że wyniki badań są kontrolowane, a doprowadzić do hiperwitaminozy jest trudno. Co do uszkodzenia żył - w większości poważnych klinik takie zabiegi są wykonywane najmniejszymi wenflonami, a każdy personel potrafi rozwiać wątpliwości.
Ja się trochę wkręciłam w ten temat, czytałam dużo i byłam na takiej kroplówce w Białymstoku tutaj: http://instytutterapiiwitaminowej.pl/ . Byłam bardzo odwodniona, co odbiło się na moich wynikach badań. Najpierw miałam badania laboratoryjne a potem konsultację z lekarzem. Po pełnej terapii czuję się znacznie lepiej.

Odnośnik do komentarza

Ja od pewnego czasu stosuję kroplówki witaminowe - Śląsk bo tutaj mieszkam posiadał dużą bazę klinik które oferowały takie usługi. Nie robię oczywiście tego samowolnie i tak jak mi się podoba każda kroplówka jest najpierw w pełni profesjonalnie konsultowana z lekarzem a jej skład potem jest indywidualnie dobierany. Ja uważam, że jest to coś takiego wow efekty nie których kroplówek czuć niemal że natychmiast. Dla zainteresowanych tematem link do kliniki z której usług ja korzystam kroplówki

Odnośnik do komentarza
Gość Aggie1967

Witam, kroplowki trzeba przeprowadzac pod kontrola...tymczasem jest bardziej prosty sposob...doodbytniczo :-).kazdy podany srodek doodbytniczo wchlania sie w 80 procentach...tylko 20% mniej niz dozylnie i bez portow w zylach.Na dodatek mozna zrobic roztwor samemu...byle wytrzymac 10 minut...trzy calkowite okrazenia krwi w ciele ludzkim.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...