Skocz do zawartości
Forum

Roczek dziecka - fotoksiążka online


Gość Malina1

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłam zrobić z okazji roczka fotoksiążkę ze zdjęciami dziecka i naszych najbliższych z ostatnich 12 miesięcy. Był to okres, który diametralnie zmienił nasze życie, co wymaga uwiecznienia. Myślę, że to super pomysł ;) Tylko gdzie mogę stworzyć fotoksiążkę przez internet? Robiliście już takie coś kiedyś? Co polecicie?

Odnośnik do komentarza

ja zamawiałam fotoksiążkę w Polimax na Nowoursynowskiej w Warszawie :) znajoma mi ich poleciła i musze powiedzieć, że bardzo fajnie im to wyszło. Fotoksiążka wykonana estetycznie, ja się zdecydowałam na papier błyszczący i zdecydowałam się na rozmiar 20x20. Jeśli zaś chodzi o cenę i czas realizacji to też szybko im to poszła a przy tym zapłaciłam za to jakoś koło 30zl :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o pewniaki, to zdecydowanie polecam - https://www.empikfoto.pl/fotoksiazki

My robimy coś takiego mojej mamie na święta i zakładam, że to jako pomysł na prezent zdecydowanie się sprawdzi. Zresztą - robiliśmy go już nie raz i zawsze wszystko było w porządku. No i to jest pamiątka na lata - do tego się wraca, mnóstwo zdjęć w jednym albumie. Konkret. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...