Skocz do zawartości
Forum

Wydzielina z piersi


Gość segi

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,mam pytanko...czy któraś z was miała podobny problem ...chodzi o to ze z piersi wydobywa mi sie plyn z jednej konsystencji i koloru mleka s z drugiej taka jakby ciemno zolta badz brązowa trudno określić kolor i ta pierś boli mi bardzo . Bylam u ginekologa ale nic sie nie dowiedziałam kazala iść do onkologa z tym. Ale wizytę nam dopiero 13.02. Do tego czasu chyba umrę ze stresu. Jestem po jednej ciąży nie karmie piersią juz 1,5 roku. Przed ciaza tez taki plyn mi lecial ale byl bardziej przezroczysty. I wtedy tez ginekolog nic z tym nie zrobila. Poradźcie cos.

Odnośnik do komentarza

No to moze być wiele rzeczy, może nie być niczym szczególnym, a moze być nawet nowotworem. Robiłaś sobie badania profilaktyczne piersi? Kiedykolwiek? Jeśli tak to jak ta profilaktyka u Ciebie wygląda?Jeśli regularnie się badasz to nawet gdyby to było nowotworowe to we wczesnym stadium i może być całkowicie wyleczlne. Trzymam kciuki, pamiętaj o regularnym badaniu piersi

Odnośnik do komentarza

Segi, szkoda, że wcześniej nie zrobiłaś sobie usg, lekarka mogłaby zawęzić podejrzenia. A czy ta wizyta choć trochę cię uspokoiła?
A to usg robisz na NFZ? Prywatnie mogłabyś zrobić w ciągu kilku dni. Chociaż jeśli lekarka nie kazała na cito zrobić, to nie masz się co spieszyć, choć mnie by ciekawość nie dawała spokoju.
Trzymaj się!

Odnośnik do komentarza

Chciałam zrobić prywatnie ale w moim miescie nie ma zabardzo gdzie. Pani doktor odradzila gdyż do naszego szpitala przyjeżdża jakiś onkolog z Białegostoku i sam robi usg. Wogle sie nie uspokoilam,gdyż nic konkretnego nie dowiedziałam sie

Odnośnik do komentarza

Idź na usg prywatnie, to jest w granicach stu złotych, a nie będziesz się denerwować do kwietnia, poza tym przy raku piersi liczy się czas, więc im szybciej tym lepiej dla Ciebie. Ja nie mówię, że to zaraz musi być rak, ale jest to możliwe, przy odpowiednio wczesnym wybadaniu jest niemal w stu procentach uleczalnych. Już nie mówię o Twoim komforcie psychicznym, najgorsza jest nie pewność. Trzymam kciuki żeby to się okazały niegroiźne zawirowania hormonalne. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Miałam wizytę w poradni onkologicznej. Z badanie usg wyszlo ze mam torbiel i poszezone przewody mleczne. Lekarz stwierdził ze jestem zdrowa i nic nie trzeba z tym robic. Jak powiedziałam ze leci mi ten plyn z piersi boli to odpowiedział mi ze tak ma być. Dzis mam wizytę u prywatnego onkologa zobaczę co ten mi powie. Ten lekarz z poradni nawet nie przeczytał historii choroby bo przyjmował inny niż wtedy co bylam pierwszy raz. Tylko odczytal wynik z usg... Nie wziął nawet pod uwagę ze jestem obciazona genetycznie rakiem . Babka zmarla na raka i dziadek. Teraz ciotka na raka piersi. Poprostu masakra.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...