Kącik dla Mam

Wydzielina z piersi

~segi

~segi

Witajcie,mam pytanko...czy któraś z was miała podobny problem ...chodzi o to ze z piersi wydobywa mi sie plyn z jednej konsystencji i koloru mleka s z drugiej taka jakby ciemno zolta badz brązowa trudno określić kolor i ta pierś boli mi bardzo . Bylam u ginekologa ale nic sie nie dowiedziałam kazala iść do onkologa z tym. Ale wizytę nam dopiero 13.02. Do tego czasu chyba umrę ze stresu. Jestem po jednej ciąży nie karmie piersią juz 1,5 roku. Przed ciaza tez taki plyn mi lecial ale byl bardziej przezroczysty. I wtedy tez ginekolog nic z tym nie zrobila. Poradźcie cos.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~segi

~segi

Żadna z was nie miała takiej przypadłości??? Piszcie.... Mam stres na maksa.

Przemkowa

Przemkowa

No to moze być wiele rzeczy, może nie być niczym szczególnym, a moze być nawet nowotworem. Robiłaś sobie badania profilaktyczne piersi? Kiedykolwiek? Jeśli tak to jak ta profilaktyka u Ciebie wygląda?Jeśli regularnie się badasz to nawet gdyby to było nowotworowe to we wczesnym stadium i może być całkowicie wyleczlne. Trzymam kciuki, pamiętaj o regularnym badaniu piersi

45720 przemkowa Kobieta, 33 lata, tu i tam
Dziubala

Dziubala

Ja tak nie miałam i nie wiem co by to mogło być.
A ginka zleciła ci usg piersi? Jeśli nie, to jak najszybciej je zrób, przyda się i nie trzeba mieć skierowania. I nie stresuj się tak, będzie dobrze :)

--

https://lbym.lilypie.com/qaF7p2.png http://lbym.lilypie.com/HDfWp2.png
https://lb4m.lilypie.com/Qg0rp2.png

39 dziubala Kobieta, 10 lat, Kraków
~segi

~segi

Nie nigdy nie robiłam badań piersi. Wizytę mam u onkologa 13.02. Zobaczymy co tam mi wybadają.

~segi

~segi

W sumie to nic konkretnego. Jak narazie dostałam skierowanie na usg piersi. Żadnych guzków nie wyczula. Najbardziej niepokojący jest ten wyciek tak stwierdzila. Najgorsze jest to ze termin usg mam aż w kwietniu.

Dziubala

Dziubala

Segi, szkoda, że wcześniej nie zrobiłaś sobie usg, lekarka mogłaby zawęzić podejrzenia. A czy ta wizyta choć trochę cię uspokoiła?
A to usg robisz na NFZ? Prywatnie mogłabyś zrobić w ciągu kilku dni. Chociaż jeśli lekarka nie kazała na cito zrobić, to nie masz się co spieszyć, choć mnie by ciekawość nie dawała spokoju.
Trzymaj się!

--

https://lbym.lilypie.com/qaF7p2.png http://lbym.lilypie.com/HDfWp2.png
https://lb4m.lilypie.com/Qg0rp2.png

39 dziubala Kobieta, 10 lat, Kraków
~segi

~segi

Chciałam zrobić prywatnie ale w moim miescie nie ma zabardzo gdzie. Pani doktor odradzila gdyż do naszego szpitala przyjeżdża jakiś onkolog z Białegostoku i sam robi usg. Wogle sie nie uspokoilam,gdyż nic konkretnego nie dowiedziałam sie

~segi

~segi

No najpierw udalam sie do ginekologa. Prywatnego ginekologa. Prowadzila wczesniej ciaze,zrobila mi badanie ptolaktyny i gdy ten okazał sie w normie kazała zgłosić sie do onkologa