Kącik dla mam

Żylaki

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Kaśka09

~Kaśka09

profilaktyka rzecz jasna najważniejsza, ale czasami i tak problem się pojawi. ja już tylko zauważyłam że żyły się zmieniają to poszłam na skleroterapię [reklama usunięta] w Warszawie. fajna sprawa bo to nieinwazyjny zabieg, z opaską uciskową od razu mogłam wrócić do domu :) po kilku tygodniach żylak zniknął

alina444

alina444

Wiecie co ja żylaków nie mam na razie ale często opuchnięte kostki. Boję się, że to początek właśnie. I tak znajoma poleca mi żebym sobie już kupiła uciskowe podkolanówki i w miarę możliwości nosiła. Ona bardzo poleca Vanoflexy https://venoflex.pl/ już jakiś czas z nich korzysta i widzi poprawę. I chyba sobie kupię, znalazłam już fajny model na lato. Chodzę dużo w długich spodniach to wcale nie będzie widać a nogi może będą lepiej funkcjonować. Wiadomo że latem najbardziej puchną i bolą. Myślę, że warto wprowadzić taką profilaktykę, lekarza jak pytałam to nie miał przeciwwskazań.

58479 alina444 Kobieta, 46 lat, Warszawa
~bombajka

~bombajka

U mnie pomogł zabieg laserowy w Katowickiej klinice Dermed. Najlepsza opcja z wszystkich jakie przetestowalam :)

~Anna1978

~Anna1978

U mnie na żylaki najlepiej zadziałała Maxi3vena, stosuje ja od niedawna, ale już czuje spora poprawę, miałam tez problem z puchnięciem nóg i nr wiedziałam czy przytyłam czy co, ale po tabletkach wszystko wróciło do normy