Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

hej Ulla ,to fajnie,ze u gina wszystko ok ,w zasadzie to już ci zostało 2 tyg ani sie obejrzysz a juz maleństwo bedzie z wami w domku,u nas leje od kilku dni i zimno strasznie już oszaleć można w domu,dziś założyłam młodemu kalosze ,płaszcz przeciwdeszczowy i pospacerowaliśmy trochę jak nie padało,myśłałm ze uśnie ok 14.00 ,a tu gadzina mała nawet nie myśli o spaniu tylko się wścieka.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

no właśnie widzę jak czas ucieka a ja tyle jeszcze mam do zrobienia - teraz znowu przez tą wyprowadzkę znalazłam dużo ciuszków na narodziny więc od jutra kolejne pranie = nie ma już gdzie tego wieszać bo dużo naszych rzeczy się znalazło do prania - eh mówię wam ciężko czasami

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Odnośnik do komentarza

~mahakala2000
Czyli jednak duch :D POlecam Marka Wilkirskiego. Absolutnie fenomenalny terapeuta - pierwszy raz się z nim spotkałam 4 tyg po śmierci Agi. Później widziałam się z nim 2 lub 3 razy. Zajmuje się ów Pan metodą Hellingera - intersuję się nią od jakiś 7lat - i jestem pod ogromnym wrażeniem. Wilkirski przyjmuje raz w miesiącu w Warszawie. Metoda Hellingera polega na ustawiniu rodziny- jej przedtawicieli. Mówisz z jakim problemem przychodzisz, terapeuta zadaje dodatkowe pytania i prosi o wybranie poszczególnych przedstawicieli rodziny. Jest krótkoterminowa terapia. Mogę ją polecic z czystym sumieniem, poniewaz sama ją stosuję od 6 lat. Mam chyba wszytskie książki o tej metodzie, jak chcesz moge pożyczyc :D Nie chcę się tutaj rozpisywac, bo pewnie bym parę dni musiała pisac. Naprawdę gorąco polecam. Swoją przygodę z Hellingerem zaczynałam we Wrocławiu (moje rodzinne, absolutnie wyjątkowe i ukochane miasto) u świetnej terapeutki Haliny W., później - kiedy przestałam mieszkac we Wro, korzystałam z pomocy Marka W - oryginalnie Pan jest z Wejherowa/Gdańska; ale prowadzi też świetne warsztaty wyjazdowe - byłam na dwóch i indywidualne sesje w Wawie. Jeszcze raz polecam. Acha, w związku z modą na tę terapię jest wielu "teraputów" co to bez żadnego przygotowania próbują stosowac tę metodę, raczej na niekorzyśc tak pacjentów, jak i własną - byłam u takiej jednej czarodziejki we Wrocławiu i aż byłam zażenowana. DObra, lecę na pocztę

Odnośnik do komentarza

A Ja ostrzegam wszystkie kobiety przed tym Panem.Brałam udział w jego obrzędach hellingerowskich.Na każde zajęcia przyjeżdżał z inną Panią,śmieliśmy się,że z superwizorką -taka bardziej osobistą. Te kobiety o sobie nawzajem chyba nic nie wiedziały.Twierdził,że wszyscy zdradzają i że on potrzebuje rozrywki.A jak kobiecie kupi się bukiet kwiatów,to napewno przebaczy.
Pan ma 5 dzieci, jak myślicie-z 1.kobietą??:))

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny, ja znów tylko z wtrąceniem redakcyjnym: komunikat od redakcji, kolejne zmiany na forum:
Witam,
przedstawiamy kolejną propozycję zmian na naszym forum. Chcielibyśmy zebrać fora "Bazarek", "Polecam, odradzam", "Katalog produktów", "Prezenty i pomysły" oraz "Zakupy" w jedną kategorię. Forum "Sprzedam" zostało by przeniesione w całości, a pozostałe fora z kategorii "Bazarek" zamienione w wątki.
Do końca tygodnia czekamy na Wasze opinie.

tu wpisujecie sugestie: http://forum.parenting.pl/komunikaty/3150385,zmiany-na-parentingu,2
pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Gość DojrzałyNastolatki

Szukam dziewczyny która lubi pisać o wszystkim doslownie bez taboo. Oczywiście odpłatnie:) kontakt na fb lub messengera link do profilu fb. https://www.facebook.com/profile.php?id=100078072926649 piszcie bez obaw. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...