Kącik dla Mam

Dieta

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Carlain

Carlain

Ja przed ślubem pilnowałam się żeby nie przytyć. Nie objadałam się - zero słodyczy (no czasem się zdarzyło coś zjeść)bo wiadomo sukienka szyta na miarę to nie było opcji pozwalania sobie na wszystko ale już po ślubie troszkę przegięłam i przytyłam 8kg :-O dopiero jak urodziłam dziecko zrzuciłam 11,5 kg które przybyły mi w trakcie ciąży i te wcześniejsze 8kg po ślubie:) także wyszłam na zero i teraz trzymam się mojej stałej wagi. Pozdrawiam

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/2r341i8.png]Tekst linka[/url]

52480 carlain Kobieta, 28 lat, Dolny śląsk
~fitelizza

~fitelizza

Ja bardzo dużo schudłam gdy odstawiłam cukier i zastąpiłam go ksylitolem. To naprawdę zdrowa alternatywa, trzeba tylko uważać jaki ksylitol się kupuje. Bardzo często mozna natknąc się na ksylitol chiski, który jest pozyskiwany z kolb kukurydzy, a ja mówię o tym brzozowym, fińskim. Warto to sprawdzić przed zakupem, sprawdzonym sklepem internetowym jest naturalny-market.pl Kupuję tam zdrową żywnosc i ani razu się nie zawiodłam.

kasiabanska80

kasiabanska80

Jak szybko schudnac? Ja mogę polecić jeść dużo warzyw, przede wszystkim zielonych. Co najmniej kilka liści sałaty dziennie i do tego jakiś ogórek. Tak naprawdę chodzi o to, żeby organizm spalał tłuszcz, a nie go magazynował. To czy organizm spala komórki tłuszczowe czy je magazynuje zależy od prawidłowego poziomu hormonów w ciele. Niestety 97 % osób ma zaburzony poziom hormonów i zamiast chudnąć tyje, nawet jak stara się zdrowo odżywiać. Dopiero jak pozbędziesz się hormonów odpowiedzialnych za magazynowanie komórek tłuszczowych i zaczniesz wytwarzać hormony odpowiedzialne za spalanie tłuszczu to kilogramy zaczną znikać. To wszystko się robi przez odpowiednią dietę i właśnie w niej podstawą są zielone warzywa, dlatego jedź ich dużo, właściwie tyle ile się da, nie ma limitów.

53842 kasiabanska80 Mężczyzna, 34 lata, Warszawa
Aniołek15

Aniołek15

Hej, ja osobiście polecam catering dietetyczny i codzienny trening - bieganie. Pomogło mi to bardzo w powrocie do formy po ciąży. Istnieją obecnie wózki do biegania - bardzo fajna sprawa. Dziecku jest w takim wózku wygodnie i bezpiecznie a mama może sobie wygodnie biegać lub na przykład jeździć na rolkach pchając wózek przed sobą. Ja miałam model wózka do biegania - x lander run.

54426 aniolek15 Kobieta, 26 lat, Gliwice