Kącik dla Mam

Dieta

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Carlain

Carlain

Ja przed ślubem pilnowałam się żeby nie przytyć. Nie objadałam się - zero słodyczy (no czasem się zdarzyło coś zjeść)bo wiadomo sukienka szyta na miarę to nie było opcji pozwalania sobie na wszystko ale już po ślubie troszkę przegięłam i przytyłam 8kg :-O dopiero jak urodziłam dziecko zrzuciłam 11,5 kg które przybyły mi w trakcie ciąży i te wcześniejsze 8kg po ślubie:) także wyszłam na zero i teraz trzymam się mojej stałej wagi. Pozdrawiam

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/2r341i8.png]Tekst linka[/url]

52480 carlain Kobieta, 28 lat, Dolny śląsk
~fitelizza

~fitelizza

Ja bardzo dużo schudłam gdy odstawiłam cukier i zastąpiłam go ksylitolem. To naprawdę zdrowa alternatywa, trzeba tylko uważać jaki ksylitol się kupuje. Bardzo często mozna natknąc się na ksylitol chiski, który jest pozyskiwany z kolb kukurydzy, a ja mówię o tym brzozowym, fińskim. Warto to sprawdzić przed zakupem, sprawdzonym sklepem internetowym jest naturalny-market.pl Kupuję tam zdrową żywnosc i ani razu się nie zawiodłam.

kasiabanska80

kasiabanska80

Jak szybko schudnac? Ja mogę polecić jeść dużo warzyw, przede wszystkim zielonych. Co najmniej kilka liści sałaty dziennie i do tego jakiś ogórek. Tak naprawdę chodzi o to, żeby organizm spalał tłuszcz, a nie go magazynował. To czy organizm spala komórki tłuszczowe czy je magazynuje zależy od prawidłowego poziomu hormonów w ciele. Niestety 97 % osób ma zaburzony poziom hormonów i zamiast chudnąć tyje, nawet jak stara się zdrowo odżywiać. Dopiero jak pozbędziesz się hormonów odpowiedzialnych za magazynowanie komórek tłuszczowych i zaczniesz wytwarzać hormony odpowiedzialne za spalanie tłuszczu to kilogramy zaczną znikać. To wszystko się robi przez odpowiednią dietę i właśnie w niej podstawą są zielone warzywa, dlatego jedź ich dużo, właściwie tyle ile się da, nie ma limitów.

53842 kasiabanska80 Mężczyzna, 34 lata, Warszawa
Aniołek15

Aniołek15

Hej, ja osobiście polecam catering dietetyczny i codzienny trening - bieganie. Pomogło mi to bardzo w powrocie do formy po ciąży. Istnieją obecnie wózki do biegania - bardzo fajna sprawa. Dziecku jest w takim wózku wygodnie i bezpiecznie a mama może sobie wygodnie biegać lub na przykład jeździć na rolkach pchając wózek przed sobą. Ja miałam model wózka do biegania - [reklama usunięta].

54426 aniolek15 Kobieta, 26 lat, Gliwice
BeataK87

BeataK87

Dobre rezultaty można osiągnąć poprzez ćwiczenia i zmianę nawyków żywieniowych. Nasz organizm często na takie zmiany musi się przestawić dlatego powinno się wprowadzać takie zmieny stopniowo gdy nasz organizm przestawi się wprowadzamy kolejne. Tym sposobem łatwiej będzie nam utrzymać dyscyplinę. Jeśli wprowadzimy ćwiczenia, restrekcyjną dietę to łatwo przesadzić i zniechęcić się po dłuższym czasie. Ale jeśli najpierw nauczymy nasz organizm stałych pór posiłków i gdy uda nam sie to osiagnąć dopiero wtedy zaczniemy wprowadzać klejne elementy planu, trudno nam będzie odpuścić bo już cześć założeń mamy wprowadzone.

--

BeautyExpert - Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna dla każdego

54695 beatak87 Mężczyzna, 28 lat, Szczecin
Vanesca

Vanesca

Zawsze byłam szczupła i utrzymuję cały czas mniej więcej tą samą wagę. Nie dzięki dietom "cud". Dużo się ruszam i staram się jeść zdrowe produkty- głównie te najmniej przetworzone, nie będące kopalnią chemii, soli i cukru. Chociaż całkowicie trudno je wyeliminować, ale nie ma co się zadręczać zjedzeniem batona, gdy na co dzień je się zdrowo.

52922 vanesca Kobieta, 31 lat, Warszawa
kapcza

kapcza

No niestety, ale zrzucic swoja wage nie jest tak latwo .. szczegolnie jesli chodzi o sezon zimowy. Dla mnie pod tym wzgledem najgorsze byly swieta, tyle dobrych rzeczy do zjedzenia w tak krotkim czasie nie moga dac innych efektow niz dodatkowe kilogramy. Pora roku takze nie sluzy zbytnio uprawianiu aktywnosci fizycznej, ja osobiscie jezdzilam duzo na rowerze tak do konca jesieni, a teraz nic praktycznie nie robie. Zastanawiam sie czy nie pojsc z dzieciakiem na takie zajecia https://stacjanowagdynia.pl/aquapark/wodnis Przy okazji poplywalabym troche, do tego dochodzi odpowiednia dieta i mozna liczyc na jakies wyniki, prawda? :)

52665 kapcza Mężczyzna, 42 lata, Zgierz
WEROikusia

WEROikusia

Kawał dnia: najlepsza dieta? Urodzić dziecko i karmić je piersią :D
A poważnie - odkąd pamiętam miałam problemy z wagą - wachania 49,5-63 kg, problemy z tarczycą, anemia itp. Po urodzeniu dziecka trzyma się 53 kg. Naprawdę ważna jest systematyczność i dbanie o zdrowie - zdrowe jedzenie, ruch (nawet ten najmniejszy, ale codziennie,) suplementy- w zależności od potrzeb. Przy bardziej restrykcyjnych dietach można nabawić się anemii - mi lekarz kazał brać Folik i żelazo na receptę.

54874 weroikusia Kobieta, 29 lat, Warszawa