Kącik dla mam

Rozstępy, luźna skóra - pomocy

Odpowiedzi znajdują się poniżej

franeczka

franeczka

Też mnie męczą rozstępy i na dodatek jeszcze żylaki... :( Co wieczór leżę z uniesionymi nogami, bo mnie bolą i są ociężałe. :/ Też próbowałam kremy i zioła, ale nic nie pomogło, więc zdecydowałam się na ostateczność - laserowe usuwanie żylaków [reklama usunięta] i jestem wolna oby na długo. :)

43750 franeczka Kobieta, 36 lat, Zabrze
~roninaa9

~roninaa9

Dwie moje znajome po ciąży zdecydowały się na zabieg z wykorzystaniem lasera frakcyjnego. Jedna z nich miała zabieg w salonie w Łodzi [reklama usunięta] , który sama jej poleciłam (tylko ja znałam to miejsce z innych usług). I podobno jest bardzo zadowolona, bo wygląd skóry znacznie się poprawił i rozstępy są znacznie mniej widoczne. Druga robiła to w jakimś przypadkowym miejscu i chyba nie do końca najlepiej wybrała, bo podobno skóra jest bardzo podrażniona, a rozstępy są tak samo widoczne jak przed zabiegiem... Nie dostała też zalecenia powtórzenia zabiegu, więc chyba tamten "specjalista" uznał, że to już koniec i nic więcej nie da się zrobić... Więc trzeba bardzo uważać na kogo się trafi, bo można, w najlepszym wypadku, tylko zmarnować czas i pieniądze...

minia0

minia0

Kremy powinno się stosować w trakcie ciąży, aby zapobiec powstaniu rozstępów. Jednak kiedy już je masz, to lepiej pójść do kosmetyczki i zrobić odpowiedni zabieg. Ja byłam na usuwaniu rozstępów laserem frakcyjnym w Łodzi [reklama usunięta]. Efekt jest niesamowity, rozstępów praktycznie nie widać i skóra ma jednolity kolor. Jestem bardzo zadowolona, więc wiem, że jeśli też się zdecydujesz to nie będziesz żałowała.

60640 minia0 Kobieta, 33 lata, lodz
~Natt26

~Natt26

Czesc. Mam podobny brzuszek. A w zasadzie mialam. Jestem po 2 ciazach. Njestety rozstepy dotknely mnie po calosci. Na brzuch zdecydowalam sie na serie zabiegow laserem frakcyjnym. Mialam 5. Nie usunely sie calkowiecie ale duzo zmniejszyly i splycily

~Anabellaaa

~Anabellaaa

Kremy nie pomoga w redukcji rozstępów, ale nie piszcie, ze nie warto jest ich stosować bo warto
ujędrnią skórę
nawilżą
i jednocześnie dobre kremy są w stanie zmniejszyc widoczność aktualnych rozstępów.
Najlepiej jest je stosować na dużo wcześniej aż pojawia się rozstępy. W ciąży. Dzieki temu skóra jest bardziej nawilżona i jest mniejsza szansa na to, ze pojawią się na skórze rozstępy. Dobrze wybierać kosmetyki naturalne o solidnym składzie...
[reklama usunięta]

~Oliwia225

~Oliwia225

Mi pomogły ćwiczenia na siłowni, do tego duuużo wody i kosmetyki ujędrniające, [reklama usunięta].

wiolkakk

wiolkakk

Moim problemem po ciąży stał się cellulit. Jak sobie z nim poradziłyście? Ja zaczęłam stosować USN odżywki, a konkretnie USN CLA Green Tea. Słyszałyście może o czymś takim? Jak szybko daje efekty?

58076 wiolkakk Kobieta, 31 lat, Bytom