Kącik dla mam

Rozstępy, luźna skóra - pomocy

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Mari.Wu90

Mari.Wu90

tylko laser... ale na pewno dieta i dobre kosmetyki pomagają, ja też walczyłam z luźną skórą na brzuchu po cc. Picie dużej ilości wody jest bardzo ważne!

56236 mari-wu90 Kobieta, 29 lat, Gdańsk
Mikusia87

Mikusia87

Również mam rozstępy i nic mi nie pomaga, trudno się mówi trzeba żyć dalej

--

Kocham życie, kocham ludzi !

56703 mikusia87 Kobieta, 32 lata, Ostrów mazowiecka
Natala80

Natala80

spróbuj może mezoterapii mikroigłowej, na pewno pobudzi skórę do szybszej regeneracji a są też koktajle zmniejszające blizny. Zorientuj się u siebie w okolicy, na pewno w którymś salonie robią takie zabiegi

57240 natala80 Kobieta, 39 lat, Warszawa
~Ina34

~Ina34

Trzeba byłoby się pokazać w gabinecie medycyny estetycznej, żeby określili co, w jakim czasie i za ile można zrobić. Rozstępy i luźna skóra to niestety zmora wielu mam po ciąży i porodzie. W celu poprawy kondycji skóry, napięcia i zapobiegania powstawaniu nowych zmian polecam bardzo masaże olejkami. Ja najchętniej sięgam po ten: https://www.neutrogena.com.pl/site/product/49

lolek76

lolek76

ja polecam ci jakas bielizne wyszczuplającą tak po prostu zeby sie lepiej poczuć dla siebie :) na prawde uważam że to pomaga . mam taką stąd i jest super jakościowo http://orirose.pl/

57986 lolek76 Kobieta, 45 lat, kraków
Izaaa

Izaaa

Luźną skórę może uda Ci się zwalczyć ćwiczeniami, ale rozstępy to po prostu blizny i nie da się ich tak po prostu pozbyć. Chyba, że faktycznie zabieg, np. mezoterapia

56835 izaaa Kobieta, 38 lat, Warszawa
~Zuzanna88

~Zuzanna88

Aktywnośc fizyczna jest zawsze wskazana ale sama z doświadczenia wiem, że często nadchodzi moment 'odbicia się od ściany' kiedy waga wróciła do normy tkanki tłuszczowej nie ma ale obwisła skóra i rozstepy zostają. Tego niestety nie da się zniwelować dietą i ćwiczeniami. Na obwisłą skórę polecam zabieh V-Max który ujędrnia i sprawia, że skóra znów staje się napięta, za to z rozstępami pomógł mi sie uporać zabieg kolagenowy Nithya [wstyrzykiwanie ale bezbolesne cieniutką igłą specjalnego kolagenu]. Rozstępy znikają - im świeższe tym lepszy efekt dlatego dziewczyny walczcie z takimi defektami jak najszybciej :)

Dziubala

Dziubala

Ja robiłam prezent dla teściowej. Byłam zaskoczona jak mi powiedziała, że po raz pierwszy będzie w salonie kosmetycznym na takim zabiegu. Kosmetyczka sama dobrała rodzaj zabiegu do jej skóry. Teściowa była baaardzo zadowolona :)

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
Anzi

Anzi

Tez mam problem z rozstępami po ciąży. Próbowałam metody z kremami, ale nie wiele pomogły. Sama zastanawiam się nad laserem. Mam blisko klinikę AG Klinik i oni w swojej ofercie mają taki laser Tekst linka
Ja chyba sie zdecyduję. Niestety rozstępy to i moja siostra miała po ciąży, wiec to raczej rodzinne. Jednak ona ma trochę mniej niż ja i nie przejmuje się nimi zbytnio.

58132 anzi Mężczyzna, 34 lata, Warszawa