Kącik dla Mam

Rozstępy, luźna skóra - pomocy

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Dziubala

Dziubala

Malinowaaaaa, w TV widziałam dziewczyny, które z problemem rozstępów poddawały się zabiegom laserowym. Nie da się ich w 100% usunąć, ale nie były potem tak widoczne jak przed zabiegiem.
A na zwisającą skórę, jeśli ćwiczenia i kremy/balsamy nie pomogły, to pewnie operacja plastyczna przyniosłaby najlepszy efekt.

--

http://lb3m.lilypie.com/dOwNp2.png http://lbym.lilypie.com/HDfWp2.png http://lbym.lilypie.com/TCSQp2.png

39 dziubala Kobieta, 9 lat, Kraków
~Malwinka-90

~Malwinka-90

Pewnie jakieś zabiegi przyniosłyby najlepszy efekt, ale nie każdy ma na to kasę. Ćwiczenia, kremy i pokochanie swoich niedoskonałości.

~kikka

~kikka

No niestety...lepiej zapobiegać niż leczyć. Ja bardzo się bałam, że będę miała rostępy, bo moja siostra niestety się ich nabawiła sporo... Dlatego bardzo dbałam o siebie w ciązy, zdrowe odzywianie, nie uleganie zachciankom i oczywiście masaże z kremami. Jezeli chodzi o istniejace to myślę, ze systematycznością też da się je zmniejszyć, ale zlikwidowac całkowicie juz raczej nie.

baretka

baretka

Jest taki zabieg przeznaczony dla pań po ciąży
modelowanie sylwetki [reklama usunięta] polegający na wywołaniu efektu termicznego włókien kolagenowych. Taki proces pobudza ich tworzenie, a ten przyczynia się do długotrwałego napięcia skóry i zmniejszenie jej obwisłości. Naprawdę zabieg jest rewelacyjny i co ważne bezinwazyjny.

52520 baretka Kobieta, 27 lat, warszawa
~jolablk.

~jolablk.

na powstale już rozstępy dieta i ćwiczenia nie pomoga, ani na luzna skore, jak ktoś jest gruby bardzo i dieta i ćwiczeniami zlikwiduje tluszcz to mu zostaje tak czy siak luzna skora, usuwana operacyjnie, oczywiście mowie o bardzo grubych ludziach, jak ktoś ma tylko trochę nadwagi, to fajnie się to samo rzezbi, na luzna skore pomoga zabiegi ujedrniajece, kremy niektóre, glownie zimne masaze,
nie każdemu i nie zawsze pomaga, jak ktosc przed ciaza był szczuply to tym bardziej jak nagle przytyje będzie miał rozstępy, czym więcej przytyje tym więcej ma rozstepow, które potem zostają, mi tam żadna magia nie pomogla, do 6mies nic prawie nie przytylam a potem buch i przybrałam do 9 mies 28kg, ćwiczenia dieta masaze olejki kremy i nic nie pomoglo, rozstępy sa i będą, prawie wszystkie super fotki na fb to retusz zwłaszcza u profesjonalnego fotografa tzw sesje ciążowe. tak samo jak super figury gwiazd, operacje plastyczne,
żadne cuda wianki nie pomagają nie wierzcie w to.

Agunia887

Agunia887

Podobno nawet zabieg laserem nie usunie rozstępów. Poza tym, jest bardzo kosztowny i bolesny, bo to tak, jakby oparzyli Wam mocno skórę. Ja mam rozstępy na piersiach i niestety, nie da się z tym nic zrobić :(

55934 agunia887 Kobieta, 30 lat, Oborniki Śląskie