Kącik dla mam

Co robić?

Goldenmum90

Goldenmum90

Witam Mam na imię Ania, mam 26 lat, jestem w 5 miesiącu ciąży, mam pytanie co zrobić gdy dziecko w drodze a w domu agresywny mąż?

--

http://i.imgur.com/PugV2HI.jpg

51579 goldenmum90 Kobieta, 29 lat, Kraków

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Wywijaska

Wywijaska

Czesc Aniu.
Taka sytuacja zawsze jest bardzo trudna i dopoki sie jej nie przezyje to na pewno mi bedzie sie latwiej wypowiadac na temat tego co mozesz zrobic niz Tobie podjac decyzje. Nie wiem czy Twoj maz rozumie swoj problem,czy w ogole jest szansa z nim na ten temat porozmawiac,bo domyslam sie ze boisz sie o siebie i dziecko. Ty znasz go najlepiej i wiesz czy rozmowa cos da czy narazisz sie przez to na niebezpieczenstwo. Jesli mozesz to napisz cos wiecej

44477 wywijaska Kobieta, 37 lat, wielkopolska
mika17

mika17

Co masz na myśli -agresywny?czy jest to przemoc fizyczna czy psychiczna? Tak czy inaczej dziecko będzie najbardziej cierpieć musisz przemyśleć ,co Was laczy a co dzieli, czy to jest miłość,czy masz szanse na samotne wychowywanie dziecka,wszelkie za i przeciw.Pamietaj ze Ty i dziecko jesteście najważniejsi.

36055 mika17 Kobieta, 41 lat, WAGROWIEC
barbaraaaaa

barbaraaaaa

witaj Aniu zmartwiła mnie twoja sytuacja, mam nadzieje że mimo tego że nie piszesz jest u ciebie wszystko w porządku, opowiedz nam coś dokładniej jak wam sie układa jaki jest twój partner?

2515 barbaraaaaa Kobieta, 30 lat, Lubelskie