Skocz do zawartości
Forum

Jaki prezent na komunię?


Wiki86

Rekomendowane odpowiedzi

Voucher na sesje fotograficzna. Coś w stylu art. Każda dziewczynka zachwyca się takimi zdjęciami. Do tego pamiątka na całe życie i dla kolejnych pokoleń.

Wakacje poza tym coraz bliżej, można zastanowić się również nad prezentem nie do końca materialnym. Mianowicie nad półkoloniami, które organizowane są obecnie w większości dużych miast.

[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

może jednak jakaś karta podarunkowa do np. sklepu sportowego, albo z książkami. Myślę, że super pomysłem będzie też jakiś zestaw np. małego elektronika albo zestaw małego chemika. Na takie wydarzenie warto, aby to był zacny prezent Buki Laboratorium chemiczne 200 eksperymentów [reklama usunięta] . Gwarantuję, że zachwyci zarówno chłopca jak i jego rodziców 🙂

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Może seria Percy Jackson i Bogowie olimpijscy, jeśli pojedyncza pozycja warto postawić na klasykę ja dziewczynce dałam Anie z Zielonego Wzgórza ale chłopcu może Przygody Tomka Sawyera??? Albo Pan Samochodzik

Z gier planszowych polecam wsiąść do pociągu Polska lub Europa. Świetna gra edukacyjna zachęcająca do nauki geografii i mapy

[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
[reklama usunięta]
Odnośnik do komentarza

A ja powiem jedną może nieoczywista rzecz: to nadal są dzieciaki i cieszą się z zabawek. Żadna kasa ani laptop tego nie zmienia i oczywiście- fajnie dostać kasę czy jeden drogi prezent, bo wszyscy dostają. Ale nie zapomnicie o pierdolce- jakiejś zabawce. U nas siostrzeniec dostał mnóstwo kasy, święte obrazki, książeczki, złoto i takie tam. Mój prezent nie przyszedł na czas (poszewka na poduszkę ze zdjęciem jego psa, do tego podobny kubek z psem i naszym wspólnym zdjęciem i koszulkę z pieskiem- mega się z tego cieszył, szczególnie z poduszki), więc dałam mu na szybko szklaną pamiątkę z huty szkła- malutkiego chomiczka. I cały dzień mówił, że to jego jedyny prezent, bo tylko tym mógł się bawić  plus organizowałam zabawy dla dzieci, które były na komunii, a że było tylko 2 to z tego też się mega cieszyli- że nie muszą siedzieć z dziadkami za stołem  także tego- pamiętajcie o czymś, czym dziecko może się tego dnia bawić. Jeśli jednak chcielibyście pomimo to sprezentować coś klasycznego, polecam postawić na przykład na zegarek [reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

W porozumieniu z rodzicami dziecka i "podpytaniu" samej zainteresowanej, oraz w uzgodnieniu z drugim rodzicem chrzestnym moja chrześnica otrzymała laptop i telefon komórkowy. Bardzo zadowolona, prezenty praktyczne, służą jej. Owszem, że nie są to rzeczy z wysokich półek cenowych, ale na potrzeby 10 latka w zupełności wystarczają. To było rok temu.

Prezentem który spodoba się każdemu dziecku jest chyba rower 🙂 [reklama usunięta] I zastanowić się nad kupnem roweru trekkingowego. Elektrycznego - aktualnie mają dobre promocje, tak więc nie ma sensu czekać na ostatnią chwilę. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...