Kącik dla mam

Ile kosztuje depilacja laserowa?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

gwiazdka0

gwiazdka0

Nigdy nie robiłam takiej depilacji wąsika, ja ostatnio kupiłam sobie taki zestaw epilclear i sama usuwam włoski z wąsika ale i też z całej twarzy. I chyba jest to mój najskuteczniejszy sposób. Szybko i łatwo a skóra jest gładka przez długi czas.

40353 gwiazdka0 Kobieta, 37 lat, Gdańsk
~Mumi

~Mumi

GwiazdkaO, a jaki jest koszt tego zestawu i na jak długo Ci wystarcza?

~KitkaA

~KitkaA

Cały zestaw Epilclear kosztuje 400 zł i wystarcza na 80 aplikacji. Wiem, bo używam. W praktyce to oznacza, że wystarcza na baardzo długo

~BasiaD

~BasiaD

Ja bym się bała stosować laser na twarz. O tym Epilclear słyszałam, podobno jest bezpieczne i skuteczne

dreamer44

dreamer44

Ja chyba sama bym sobie takiego zabiegu nie zrobiła. Wolę iść do kosmetyczki.

39813 dreamer44 Kobieta, 31 lat, Opole
~Zamteria

~Zamteria

Koszt depilacji zależy od tego jaka jest to depilacja.Czy jest to depilacja nóg woskiem, czy może jednak decydujemy się na depilację w profesjonalnym salonie czyli laserową.Sama zdecydowałam sie na to drugie, dobrze wcześniej oczywiście poczytałam sobie o poszczególnych laserach oraz staneło na laserze light sheer, który daje ponoć najlepsze efekty.

Robiłam tutaj w Krakowie.

Na stronie jest cennik, tak więc możecie się zorientować. Najbardziej opłaca się decydować na pakiety zabiegów.

zuza44

zuza44

Ja polecam takich ofert zabiegów szukać na grouponie. Można znaleźć zabiegi w dobrych promocjach.

66048 zuza44 Kobieta, 34 lata, Warszawa